מאמרים - על ההחלטה לעבור טיפול להסרת משקפיים בלייזר הדפסה מאתר מאמרים

על ההחלטה לעבור טיפול להסרת משקפיים בלייזר

נכתב על ידי אורי בינה

[ הדפסת המאמר ]

כמאה אלף איש החליטו להסיר את המשקפיים או העדשות (לתקן את הראייה) בעשר השנים שבהן הטיפול מוצע לציבור הישראלי. כבר עשר שנים ששוק האסתטיקה בישראל משגשג בעיקר בזכות הניתוח להסרת משקפיים בלייזר. אם עד לפני כעשר שנים לא היתה חלופה לעדשות ולמשקפיים, מאז הניתוח נכנס לשוק כעשרת אלפים ישראלים כל שנה מחליטים להתחיל לראות! ישנן מספר של מרפאות עיניים המציאות את ההליך במחיר ממוצע של 13,000 ש"ח. בין הרופאים הבכירים בישראל שמבצעים הסרת משקפיים בלייזר נמצא הד"ר יורם לוינגר. אנשים רבים בוחרים להפרד מהמשקפיים לטובת עדשות בעיקר כי נמאס להם להסתובב עם האביזר על הפנים. על אף שניתן למצוא משקפיים מעוצבים במגוון גדול - לא כולם מוצאים בהן נחמה. באשר לעדשות - כדי להיות כנים - זה לא ממש נוח. זה כן פותר אותנו מלהסתובב עם המשקפיים אך יש להן גם חסרונות רבים:


- כל יום צריך להוריד את העדשות לפני השנה, ובמקרה שמדובר בעדשות חודשיות - יש להקפיד על היגיינה. במידה והעדשות הינן יומיות זה בהחלט מקל על העניין אך המחיר החודשי יקר יותר.


- החסרון הכי משמעותי הוא הכנסת גוף זר לעין אשר רעיון זה לא מוצא חן אצל מרבית רופאי העיניים. לא פעם נשמעו חוויות של משתמשים אשר קיבלו דלקות מכך. במקרה זה משקפיים אינן מהוות כל בעיה או סכנה.


כל אחד מהשניים מלווה בתחושות לא חיוביות שמלוות את המשתמש, ובכלל אין סיבה שתרגישו לא בנוח, במיוחד כאשר הסרת משקפיים בלייזר היא הליך בטוח מאין כמוהו. תחושת ההחלמה אינה משמעותית ולרב לא אורכת יותר משבועיים ימים.

אודות הכותב:

המאמר בחסות יפה - המרכז הישראלי להשוואת מחיריים של אסתטיקה וניתוחים פלסטיים


הסרת משקפיים בלייזר | הסרת שיער | הזרקת בוטוקס

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il