מאמרים - העצמת נשים בסדנאות צחוק והומור חושני לנשים בלבד הדפסה מאתר מאמרים

העצמת נשים בסדנאות צחוק והומור חושני לנשים בלבד

נכתב על ידי אוריה דהישראלי

[ הדפסת המאמר ]

הכלי להעצמת נשים בסדנת צחוק והומור חושני - באה כדי לתת לכל אישה את המרחב הפתוח, פשוט להיות, לצחוק, להשתחרר, ולהיזכר מי היא באמת.


מנסיוני בהנחיית הסדנאות, אני רואה נשים רבות מדי אשר אינן מודעות ליכולות שלהן, למהות שלהן, ונכנעות כליל לתכתיבי החברה והמסד הדורסני..  נשים רבות מדי אינן נעות, אינן טורחות לטפח את הגוף , את תרבות הגוף בתנועה -ככלי אשר באמצעותו הן יכולות להביא למימוש הפוטנציאל הטמון בהן.


עיני המנוסה מזהה בהנחיית סדנאות צחוק לנשים את הסרוס המיני, והדחקת הכוחות הנשיים - עד לכדי דיכוי מצב הרוח במצבי היום -יום, וכמובן גם דיכוי בהנאה מחושניות, ומיניות בכלל.


האפקט הידוע של הצחוק וכן גם בסדנאות צחוק - כמשחרר מכעסים, ומשחרר מאנרגיה שלילית שנתקעה בגוף, ניקוי אנרגטי, וכתוצאה גם ניקוי הגוף מרעלים. השפעות הצחוק ידועות מזה שנים רבות - כבעל אפקט של ריפוי, והעצמה!!!


מזמינה אתכן הנשים - לטפח את גופכן, לנוע, לזוז - וכמובן להשתתף בסדנת צחוק מדי פעם!!


בברכה אוריה דהישראלי


 


 

אודות הכותב:

אוריה דהישראלי יוצרת הסדנה,  מוזיקאית, רקדנית, ואמנית רב תחומית , ומלווה תהליכים אישיים, העוסקת בהנחיית סדנאות לקהלים מגוונים,  החל בתיפוף גוף, הבעה בתנועה, עבודה עם קצב, והבעה תאטראלית.
אוריה יצרה את הסדנה  להומור חושני לנשים מתוך חזון אישי – להביא נשים אל מקום משוחרר, אמיתי ועמוק, היודע ומכיר את מקור השמחה הפנימית. 
אוריה מנחה את הסדנה ברוח צחוק, על גבול ההשטטות, שחרור שליטה, ונגיעה עדינה במקומות הפנימיים העמוקים בתוך סביבה נשית בטוחה  עוטפת ומוגנת.עוד פרטים – ןלקביעת סדנה לערב הנשים אצלכן בסלון  אנא התקשרו עכשיו  052-3350502  אל אוריה


או הכנסו לאתר של אוריה לקרוא עוד - לצחוק עם אוריה -http://laughter-with-orya.com/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il