מאמרים - מעקות וסורגים חשוב להתקין בבית הדפסה מאתר מאמרים

מעקות וסורגים חשוב להתקין בבית

נכתב על ידי אמיר כהן

[ הדפסת המאמר ]

אז מה אנו רוצים לעשות כשאנו מחליטים לשנות את עיצוב החלונות והסורגים בביתנו? 


האם אנו יודעים מה השוק יכול להציע לנו?


כמה זמן אנו יכולים עוד לחכות? הרי בעוד כמה חודשים כבר התאומים שלנו מתחילים ללכת,להסתובב בבית,לרדתולעלות במדרגות,הגיע הזמן לדאוג לשני הדברים הכי חשובים שיש והם: סורגים ומעקות.


לשמחתנו יש לנו חברים טובים שבבעלותם חברה של מעקות שהם מייבאים מצרפת ומהמזרח הרחוק.חשוב מאוד לומרשבזמננו יש המון פירמות והמון סוגים שונים של מעקות שמותאמות במיוחד לילדים בגיל שנתיים ועד גיל 7 שהם יחסית יותר אחראייםויותר בעל מודעות עצמית למה שהם עושים.


ישנם אפשרויות נוספות שנקראות מעקות הגנה והצורה שהם פועלים היא בהתקנת דלתות הזזה נמוכות יחסית אך לא קלות לפתיחה, דלתות ההזזה הללו ממוקמות לפני המדרגה הראשונה והם נועדו לשמור על הילדים שלנו בכך שהם חוסמות את הגישה של הילד למדרגות, רק אדם מבוגר יכול לפתוח או לסגור את הדלתות האלה והם נחשבים לפטנט מצוין ששומר חיים, הדלתות הקטנות האלה מגיעות בשלל חומרים אך חשוב ביותר ובטיחותי ביותר להתקים את הדלתות הללו מעץ על מנת למנוע פגיעה במצב שהילד פוגע בהם או נתקע בהם, הדלתות הללו מתחברות לכל סוג של מעקות ויוצרים בעצם יחידה בלתי נפרדת כך שגם מבחינה ויזואלית הכל נראה מעולה וחדיש. 


דבר נוסף שיכול לעזור לנו לשמור על הילדים הקטנים שלנו הוא יצירת סורגי בטיחות שמתלבשות על החלונות עצמם וכך גורמים לבטיחות ילדינו.


בישראל כל שנה נהרגים עשרות ילדים מפני חוסר אחריות של הוריהם כאשר הם מטפסים על עדן החלון ומחוסר מודעות שהם עדיין קטנים הם נופלים בחלק מהמקרים..לכן חשוב מאוד להתקין בחלונות הללו סורגים שהיו בטוחים מספיק כדי למנוע את הנפילה,


גם כאן חשוב מאוד שהסורגים הללו יהיו עשויים מחומרים ידידותיים לילדינו כמו עץ למשל ודבר נוסף שמאוד חשוב הוא שהמרווח בין הסורגים הפנימיים יהיה מספיק קטן על מנת שהילדים לא יוכלו לעבור דרכם..


יש המון חברות בארץ שמציעים לנו סורגים ומעקות שמותאמות לילדינו בגיל הרך..הנושא הזה הפך להיות מאוד מהותי מפני המקרים שקרו בשנים האחרונות, מעבר לזה מדינת ישראל נחשבת לאחת המדינות בעל מספר הילדים המרובה ביותר ביחס למבוגרים ובהתאמה למספר האוכלוסיה. היה חשוב לי מאוד לכתוב בנושא הזה, המודעות צריכה להיות הרבה יותר גבוהה כי הנושא מאוד רגיש..כשאנו בוחרים מעקות אז חשוב מאוד שנעשה את  שיעורי הבית הנחוצים ונראה מה מתאים לנו ולבני משפחותינו.


 


 

אודות הכותב:

הכותב הוא בעל לזוג תאומיים בגיל הרך ורוצה לתת מודעות להורים צעירים, התקנת סורגים מותאמים לבני משפחותינו.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il