מאמרים - העלאת תמונות לאינטרנט - שימושים עיקריים הדפסה מאתר מאמרים

העלאת תמונות לאינטרנט - שימושים עיקריים

נכתב על ידי תומר קידרון

[ הדפסת המאמר ]

שתי מהפכות טכנולוגיות של העשורים האחרונים - פתיחת רשת האינטרנט ופיתוח המצלמה הדיגיטלית, הפכו את העלאת התמונות לרשת לכלי יעיל, בטוח וחכם עבור צלמים חובבים ואנשי מקצוע כאחד. העלאת תמונות לרשת משרתת את צרכי הגיבוי והאחסון שלנו ומאפשרת לחברים, כמו גם ללקוחות פוטנציאליים, נגישות כמעט מידית לתמונות שלנו.


גיבוי ואחסון ברשת


רשת האינטרנט מלאה באתרים לאחסון תמונות. האתרים מהדור הישן היו מוגבלים בקיבולת וביכולות העיצוביות, וחלקם גם לא העניקו אחריות אמינה לתמונות שהעלינו אליהם. האתרים של היום מאפשרים שטח אחסון גדול ויכולת שליטה על החשבון האישי שלנו באתר ואופן הצגת התמונות. החשוב ביותר הוא שהתמונות שאנחנו מעלים לרשת משמשות כגיבוי מושלם לתמונות – אמין ויעיל יותר מכל דיסק-און-קי או מחשב שיכולים לקרוס או להינזק.


שיתוף תמונות


העלאת תמונות לאינטרנט מאפשרת, כמובן, גם שיתוף שלהן. עבור הצלמים מדובר בהקלה של ממש. כעת יש להם את היכולת לשתף חברים ובני משפחה בתמונות באופן מידי ונוח וללא הגבלת מקום. אין צורך להזמין את כולם הביתה לראות את אלבומי החתונה או להעמיס על הדואר האלקטרוני תמונות כבדות – אפשר לשלוח לינק לעמוד שלכם באתר וכולם יוכלו ליהנות מיד. מי שערך פעם טיול ארוך בחו"ל מכיר ודאי את הצורך העז לשתף משפחה וחברים בחוויות ובנופים שפגש בדרך. היום אפשר להעלות תמונות לרשת מכל חנות אינטרנט, ויקיריכם מכל העולם יוכלו להשתתף איתכם בהנאת הטיול.


הגדלת נגישות


לאנשי מקצוע מסויימים, כמו צלמים, אמנים ומעצבים, העלאת תמונות לרשת היא שדרוג מקצועי רציני. אחסון תמונות ברשת מאפשר ללקוחות או חובבי אומנות מכל העולם לצפות בתמונות (שהן למעשה היצירות שלכם), באיכות מצויינת ולהתרשם מהן . הרבה אמנים וצלמים ישראלים נהנים היום מההצלחה, בזכות החשיפה שלהם ברשת לשוק העולמי.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il