מאמרים - האם שרותי בר זה רק לעשירים? אקסטזה בר הדפסה מאתר מאמרים

האם שרותי בר זה רק לעשירים? אקסטזה בר

נכתב על ידי אביחי זיתוני

[ הדפסת המאמר ]    • האם בר אקטיבי הוא רק לעשירים?וממה צריך להזהר?


המון זוגות, והמון חוגגים שסוגרים אולם אירועים,חושבים כי בר אקטיבי,היא הוצאה יקרה.הזוגות אפילו אינם מבררים את מחירי השרותי בר וכבר קובעים עובדה כי מדובר בהוצאה יקרה.


דבר זה ניקח חברות שרותי הבר כמחמאה,משום שע"פ דעת קהל שרותי הבר אקטיבי נותנים תחושה של יוקרתיות באירועים.חשוב לזכור! כי אין מדובר ביוקרתיות,כל אחד יכול לספק את שרותי הבר ,צריך להקפיד על תפריט אלכוהולי בהתאם לכיסכם.


וכל זאת נעשה בפגישה של 4 עיניים עם חברת שרותי בר.צריך להבין כי אין החברות שרותי בר לוקחות מחיר נפרד על מבנה הבר ,והן על התפריט אלא מכלילים את מחיר הבר בתפריט.לא הבנתם? אני אסביר!חברת תקשורת שמוכרת לכם מכשיר טלפון העולה 4000 ש"ח  עושה איתכם דיל כזה:


אתם תשלמו על השיחות ותקבלו זיכוי מלא על המכשיר.אותו הדבר זה שרותי הבר,אתם תשלמו על התפריט,ואנחנו ניתן לכם זיכוי מלא על מבנה הבר.


חשוב להבין שבר ישראלי באירוע,זה מוריד את רמת האירוע,נותן תחשוה רעה באורחים,ואף האירוע יגמר מוקדם יותר.אין ספק ששרותי הבר אקטיבי  מביאים בר יוקרתי,ברמנים,אלכוהול,וכל זה במחיר מוזל בממוצע של 17 ש"ח לאדם אם וכאשר צלם  המביא את עצמו ועורך כמה תמונות,לוקח כ 15 ש"ח לאדם בממוצע.צריך להבין שהבר אקטיבי הם הקטגורייה הכי פחות ריווחית באירועים וכי מי שעוסק במקצוע הוא אך ורק מהאהבה לאירועים,לאלכוהול,ולחיי הלילה במיוחד לתת שירות המשמח חתן וכלה חוגג וחוגגת.


 תוכלו תמיד לדאוג לאלכוהול המקורי ע"י בדיקת הבקבוקים שהינם סגורים ולא אילתרו להם סגירה מלאכותית.


שירותי בר זה מקצוע אז עדיף לא להתפשר על חפרים.


רצינו להודות לכם
תודה!
צוות אקסטזה בר שרותי בר לאירועים. =)

אודות הכותב:

בר להשכרה

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il