מאמרים - מתנות לגבר הדפסה מאתר מאמרים

מתנות לגבר

נכתב על ידי ליאור נחשון

[ הדפסת המאמר ]

בחירת מתנות לגבר עלולה להיות משימה לא פשוטה ואתגר רציני. כדאי לזכור מספר כללים לפני שרוכשים מתנות לגבר שיסייעו להתמקד ולבחור את המתנה הנכונה שתשמח את הגבר.


קשר לגבר


בבחירת מתנות לגבר יש חשיבות רבה לקשר אל הגבר לו רוכשים את המתנה. הגבר יכול להיות צעיר (חבר, בן, נכד) או מבוגר (אבא, בן זוג), קשר משפחתי כמו אבא, בן זוג או בן,  קשר רומנטי או חברי.


חלוקה לפי גיל


את המתנה יש להתאים לטווח הגילאים של הגבר. מתנה לילד שונה ממתנה לבן העומד בפני גיוס לצבא. מתנה לאבא שונה ממתנה לבן זוג שם טווח הגילאים הוא רחב. ישנם גברים שמרנים בטעמם וגברים צעירים ברוחם. לכן יש לזכור מי הוא מקבל המתנה ולהתאימה בהתאם לגילו ורוחו.


אפיון גברים כללי


גברים שונים זה מזה ולכן יש לנסות ולאפיין את סוג הגבר ותחביביו. גברים אוהבים מתנות פרקטיות מה שמקל לאחר אפיון בבחירת המתנה הנכונה.


גבר ספורטיבי


גברים רבים עוסקים בספורט ובספורט שטח. יש מתנות לגבר רבות, מקוריות ואיכותיות הקשורות לתחום זה. כל גבר ישמח לקבל מתנה שימושית הקשורה לענף הספורט בו הוא עוסק. מד ריצה, מכשיר עיסוי, שעונים או בגד ספורט איכותי תמיד ישמחו את לב הגבר וישמשו אותו. הבחירה מגוונת יותר לגבר העוסק בפעילות אקסטרים, קסדות, ציוד, אולרים וכדומה.


איש עסקים


אנשי עסקים תמיד במרדף אחרי הזמן לכן כדאי לבחור מתנה שימושית שהגבר יכול לקחת איתו בעת נסיעותיו או מתנה לשולחן במשרד. תמונה משפחתית במסגרת דיגיטלית, משחקי מנהלים, עזרי ניהול וחשיבה הם חלק מהאופציות.


גאג'דטמן


מתנות לגבר טכנולוגיות יתאימו לרוב הגברים. אמצעי עזר למחשב, משחקי מחשב או גימיק מקורי עם חיבור USB כדוגמת אקווריום, מחמם כוסות וכדומה תמיד ישמחו את הגבר חובב הטכנולוגיה.


תולעת ספרים


הגבר לו קל ביותר לקנות מתנה. לא לשכוח להוסיף פתק החלפה.


מעשנים


מגוון מוצרי טבק, מקטרות ומוצרים נלווים קיימים בשוק לגבר המעשן, סיגר איכותי, נרתיק מהודר, מצית עם הקדשה, מאפרה מעוצבת וקופסת סיגרים הן חלק מהאופציות.


 

אודות הכותב:

מתנה מקורית | מתנות מקוריות picapic.co.il 03-9517621

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il