מאמרים - רכישה מכירה טיפולים וכו הדפסה מאתר מאמרים

רכישה מכירה טיפולים וכו

נכתב על ידי פשה פאניץ'

[ הדפסת המאמר ]

רכישה מכירה טיפולים וכו.


כהיום לבעלים או אלה אשר מחפשים רכבי יוקרה חיים קלים, קיים בפניהם מבחר גדול ורחב של כל רכב יוקרה שמענין אותם. המבחר מתחיל בהמון סוגים של רכבי פאר, סוגים של תוספות הנעים בין צבע השטיחים ברכב, צבע עץ בפנים הרכב, סודרי גודל מנועים משתנה מבחר מכוניות רב (אשר נעים בתווחי מחירים זהים) ועוד המון דברים.


למען האמת כהיום אדם אשר מעוניין להחליף/ לרכוש רכב יוקרה לא צריך לעשות הרבה.הוא רק צריך לבחור מי היצרן מכנויות יוקרה המועדף עליו (ולרשותו קיימים הרבה אופציות),לגשת לחנוית היצרן/ ליבואן ולומר לו איזה צבעים הוא מעדיף בפנים הרכב, צבע חיצוני, גודל מנוע  וסוג העור בפנים הרכב היוקרה. לאחר שעשית את בחירתך מתאם איתך היבואן את דרכי התשלום וקובע את זמן מסירת הרכב לרוכש. הדבר האחרון הנישאר הוא זמן לחכות לרכב ודבר זה תלוי במלאי.


 


לאחר מועד הגעת הרכב לארץ (אם זה רכב חדש) דואג היבואן לכל מה שצריך הרכב בארץ (שירות כגון תקינה אישורים שונים ועוד) התקנת מערכות הגנה לרכב ותוכנות ניווט (אם הלקוח מעוניין). לאחר כל תהליך זה שעושה היבואן ומכין את האוטו למסירה ללקוח מגיע הלקוח לקבל את האוטו. הדבר היחידי שעל הלקוח לעשות זה להניע את האוטו ולסוע.


-          טיפולים בדיקות ויעוץ.


בזמן שמגיע מועד הטיפול לרכב יכול בעל הרכב לפנות ליבואן (ממי שרכש ממנו את רכב) לבקש לקבל ממנו שירות עבור הרכב. לרוב היבואנים קיימים אנשי מקצוע אשר מפנים אותם אליהם מסיבה ששם יוכלו לקבל שירות טוב ואמין. או בנוסף לכך ניתן לבקש שירות מהיבואן בשירות זה דואג היבואן לקחת את הרכב מבית הבעלים לקחת אותו לטיפול לשטוףאת הרכב ולהחזירו במצב הטוב ביותר.


-מכירת הרכב וקנית רכב חדש.


לאחר שהשתמשת ברכב ואתה רוצה להחליפו הינך יכול לפנות ליבואן ולבקש ממנו אשר ימצא עבורך רכבים אחרים כמו שתרצה ושהוא יקח ממך את רכבך או כפי שיסוכם.


וזהו כל התהליך אשר עליך לבצעה על מנת לרכוש רכב, לטפל בו לבסוף למכור אותו ולרכוש חדש. 


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il