מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

  השמש ממשיכה את היבטיה לאי הרמוניה עם אוראנוס ההרסני והבלתי צפוי, הרמונית עם נפטון החולמני והמוסיף קצת אמפתיה נעשית אופטימית עם יופיטר הטוב והמיטיב אך לקראת סוף השבוע נצמדת לפלוטו האחראי קודם כל על הרס ואחרי כן על בניה מן היסוד.


 כך אנחנו מוצאים את עצמנו מיטלטלים בין הרס שמביא אוראנוס לבין ההרס שמביא פלוטו ובמיוחד קשה לצפות מאיפה הוא יגיע. מה שמחמיר את המצב הוא ששתי פלנטות אלה אוחזות זו בזו כבר זמן רב ומביאות כאוס תקופה ארוכה וממשיכות עוד זמן בכך.


 בהמשך השבוע משתחרר מרקורי (חשיבה, תקשורת) מהשפעתו המשלה והאידילית מדי  של נפטון אך גם מהמפגש המיטיב והחכם עם אוראנוס והופך נטול היבטים דבר הגורם לתקשורת להיות זו של מזל קשת באופן טהור כלומר, רודפת צדק,  די בוטה אך ללא כל השפעה טובה או רעה מכוכבים אחרים שיגוונוה.


 ונוס האמורה לשמור על מערכות יחסים ולהיות מופקדת על אושרנו מועלת בתפקידה. מצד אחד היא מרובת רומנים ובוגדנית (באשמת יופיטר המגדיל כל כוכב הפוגש אותו דיס הרמונית) ומצד שני מחבל סטורן במפגש דיס הרמוני בהצלחת הרומנים ובהרגשת העושר ואף מחבל במצב הכלכלי. (ונוס אחראית גם על כספים מהיותה שליטת מזל שור).


 מרס המוציא לפועל של המפה נמצא השבוע במצב נטול היבטים. הוא ממוקם במזל בתולה כך שיש לו חשק רב לעבוד אך איננו יודע לאן לכוון את הרצון הזה מה שהופך אותו חרוץ ללא כיוון, די מתסכל.


 ראוי לציין כי יופיטר מקבל את מירב ההיבטים זה זמן רב. חלקם הרמוניים וחלקם לא. עובדה זו מעידה על רצון רב להתרחבות ובמיוחד לחופש המוביל לפעמים להגזמה וחוסר גבולות. במקרה שלנו יש היבט הגורם לנדנדה בין אופטימיות יתר לפסימיות מכיוון שיופיטר האופטימי מקבל היבט לא הרמוני מסטורן המדכא.


 www.norarmon.co.il


 050-3331915

אודות הכותב:

אני אסטרולוגית מנוסה מזה 20 שה המעניקה יעוץ מקיף ומעמיק במטרה להביא למודעות האדם את חוזקותיו וחולשותיו כדי שיוכל להשתמש בהם באופן מושכל ובחירותיו בחיים תהיינה מודעות יותר. אני מלמדת אסטרולגיה כדי שהרבה אנשים יוכלו להקנות תורה חשובה זאת. www.norarimon.o.il 050-3331915  

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il