מאמרים - טיפים שימושיים לחיזוק אנרגטי הדפסה מאתר מאמרים

טיפים שימושיים לחיזוק אנרגטי

נכתב על ידי ברוך רקנטי

[ הדפסת המאמר ]

בס"ד

מגבת מתחת לסדין / כרית - הנחת מגבת מתחת לסדין או רק מתחת לכרית, זהו מתכון בטוח לשינה טובה, מרגיעה ומועילה יותר. מכיון שהבד ממנו עשויה המגבת הוא בד מאוד אנרגטי, שינה מעליו תאפשר לנו לקום בבוקר רעננים ומלאי מרץ.

פטרוזיליה - פטרוזיליה היא הצמח האנרגטי ביותר הידוע לנו. גידול פטרוזיליה בעציץ, או החזקת שקית ובה זרעי פטרוזיליה בקרבתנו (בכיס, בתיק, ברכב, מתחת לכרית וכו'), תחזק מאוד את האנרגיה ואת המערכת החיסונית שלנו.

זיגזג - ציור (רצוי בטוש שחור) זיגזג על עצם החזה (במרכז - בין הפטמות), יחזק אותנו אנרגטית וימנע מאיתנו מחלות. ציור זיגזג מעצם החזה ומטה עד הטבור יחזק עבורנו
גם את מערכות הלימפה והדם שלנו.

כיוון השינה - כיוון השינה הנכון ביותר מבחינה אנרגטית הוא : ראש במזרח ורגליים במערב. כיווני צפון - דרום הם נייטרליים. כיוון השינה : ראש במערב ורגליים
במזרח הוא קטסטרופה אנרגטית.

לקבל ולאהוב - קבלה ואהבה הם דפוסי החשיבה שפותחים ומזרימים אנרגיה בצורה הטובה ביותר. עלינו ללמוד לקבל ולאהוב כל מצב אליו אנו נקלעים, לקבל ולאהוב את השינויים שאנו עוברים, לקבל ולאהוב את האחר, ובעיקר - לקבל ולאהוב את עצמנו.

אודות הכותב:
ברוך רקנטי, בנקאי וסוכן ביטוח בעברו. מומחה לאבחון ולטיפול בשיטות האנרגטיות המתקדמות ביותר. חוקר ומפתח, כותב, מטפל ומלמד שיטות אלה ובעיקר ביורגונומי - ביו אנרגיה. הקים ומנהל את מרכז רקנטי לריפוי הוליסטי.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il