מאמרים - אייליינר - המדריך למריחה נכונה הדפסה מאתר מאמרים

אייליינר - המדריך למריחה נכונה

נכתב על ידי מירי דוק

[ הדפסת המאמר ]

כולנו בטח נסכים שאייליינר זה אחד הדברים היותר מרשימים באיפור. לא משנה באיזה קומפוזיציית צבעים נבחר ואיזה עין חתולית שלא נאפר, תמיד אייליינר משוך ייראה לנו שיקי, סקסי ומהמם.

אני אוהבת מאוד אייליינר גם על עצמי וגם ללקוחות ולא משנה איזה איפור אני מאפרת, בין אם מעושנים כבדים או בין אם איפור עדין. תמיד הוא יהיה שם, דק או עבה, בג'ל או בצללית.


תחימת העין בקו הריסים עושה את העבודה ותמיד משדרגת את האיפור. אך מה עושה מי שלא יודעת איך למרוח אייליינר ?! ראשית חייבת להתוודות שגם לי לקח הרבה זמן ואימונים רבים עד שיצא לי אייליינר מושלם ומדויק. זה לא טריוויאלי וממש לא קל שהרי צריך טכניקה, יד מיומנת במשיחת מכחולים הרבה דיוק והרבה אימון.


למי שמאוד אוהבת אייליינר ולא יודעת למרוח אנסה בהסבר פשוט להעביר לכן טכניקות מריחת אייליינר לפי סוגי העניים:


עניים קטנות - למי שיש עניים קטנות המטרה היא להשוות מראה עניים גדולות יותר. נשתמש באייליינר בצורה הבאה, בשליש הפנימי של העין נמשוך קו מאוד דק וצמוד לריסים ובהדרגה נעבה את הקו בשליש החיצוני כך שבסוף העין יהיה לנו קו עבה שייצור אשליה של עניים גדולות יותר. בעניים קטנות אפשר כמובן להשתמש בעיפרון לבן בתוך העין מה שייצור מראה של עניים גדולות יותר. נקנח בהרבה מסקרה ( אחרי מעגל ריסים כמובן ) ויצרנו מראה אידיאלי לעניים קטנות.


עניים גדולות - באיפור השאיפה היא לאזן ולרכך את תווי הפנים שלנו ובמקרה של עניים גדולות המטרה להקטין במעט ועל ידי כך לשוות מראה אידיאלי יותר. את ההקטנה די קשה לבצע בעזרת אייליינר בלבד בגלל חדותו והתיחום המדויק של העין ולכן אנו נתחום את קו הריסים העליון והתחתון בעזרת צללית כהה ( שחור , כחול כהה וכו' ) אך נעשה זאת בצורה מעושנת יותר ולא חדה. העישון של קו הריסים העליון והתחתון ישווה לעניים מראה שקוע יותר ועל ידי כך ייצור אשליה של הקטנה. במקרה של עניים גדולות או בולטות ניתן להוסיף עפרון כהה בתוך העין ועל ידי כך להקטינה אף יותר וכמובן לא לשכוח מסקרה עם מעגל ריסים.


עניים קרובות רחוקות - במקרה של עניים קרובות אנו נבצע משיחת אייליינר אך ורק בשליש החיצוני של העניים וזאת בכדי להאריך את העין ולהעניק מראה מרוחק אחת מהשנייה . ניתן גם להניח צללית בהירה צמוד לשליש הפנימי מה שיעניק עוד אשליה של ריחוק בין העניים . במקרה של עניים רחוקות המטרה הינה לקרב את העניים זו לזו וזה יתבצע על ידי משיכת אייליינר על כל העפעף משק הדמעות ועד הסוף.


לא כולן מודעות לשיטות השונות למריחת אייליינר כמו שלא כולן מודעות לסוג העניים שלהן ולכן אם את אוהבת אייליינר ( אך לא בטוחה באופן המריחה שלו ) ומעוניינת ללמוד יותר אופן השימוש הנכון עבורך , הזמיני לך סדנה אחד על אחד עם מאפרת מקצועית שבה תקבלי טכניקה נכונה למריחת אייליינר המתאים והנכון ביותר עבורך הכולל אימון וכך תפיקי את המרב מהמוצר הכה נפלא הזה.

אודות הכותב:

מירי דוק - מאפרת וקוסמטיקאית מקצועית | נייד: 050-6360003 | אתר: www.miridok.co.il | דוא"ל: makeup@miridok.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il