מאמרים - מפת השמים מיום ה-10.12.11 ועד ליום ה-16.12.11 הדפסה מאתר מאמרים

מפת השמים מיום ה-10.12.11 ועד ליום ה-16.12.11

נכתב על ידי נורה רימון

[ הדפסת המאמר ]

 השמש מקבלת, במרב השבוע, רק היבט אחד דיס הרמוני ממרס הלוחמני המשרה אוירה אגרסיבית באוויר ורק לקראת היום האחרון שלו נהיית יותר רבגונית ונפגשת הרמונית עם נפטון המוסיף לה קצת אידיליות ויותר אמפתיות. הקצת הזה לא עוזר הרבה מכיוון שהשמש נפגשת גם עם אוראנוס ההרסני, ההפכפך ו"הצודק תמיד" והוא מפריע מאד להרמוניה.


 בהיבט כזה עם אוראנוס יכולות להתרחש מהפכות ושינויים רבים ודברים שאבד עליהם הכלח עשויים להעלם. יכולים להופיע רעיונות רבים לעתים מבריקים אך לא תמיד ישימים.


היבט זה גורם גם לחוסר מנוחה ולמתח רב באווירה הכללית.


 נחמה פורתא ניתן למצוא בכך שהשמש מקבלת היבט הרמוני מסטורן המפוכח והאחראי העשוי למתן במעט את ההיבטים ההרסניים.


 אני רוצה להזכיר שמרקורי עדיין בהילוך אחורי במזל קשת הנפגע העיקרי וכולם נדרשים לדחות התקשרויות חוזיות, אם אפשר, קיימת סכנת גניבות וקלקולים במכשירים אלקטרוניים. המהלך יסתיים ב- 20 לחודש.


 מרקורי האחראי על החשיבה והתקשורת נמצא בשניות. מצד אחד הוא בהיבט הרמוני עם אוראנוס כוכב אשר בחיבור עם מרקורי עשוי להעניק גאונות וגם חשיבה מהסוג שהרעיונות כאילו נופלים משום מקום. בתקופה שהוא נמצא בהיבט זה עשויים להופיע רעיונות מבריקים אבל הרי תמיד יש אבל מרקורי מחובר דיס הרמונית לנפטון המחבל בהגיון וגם לא רואה מציאות כפי שהיא. וכך קורה עכשיו שלעתים יש רעיונות נפלאים ולעתים החשיבה והתקשורת מטעים אותנו.


 ונוס עדיין במזל גדי שם היא קדורנית וביישנית אך היא מקבלת היבט הרמוני ממרס כך שקיים ביקום איזון בין נשיות וגבריות ומיניות נעימה שורה באויר אך החל מה-16 לחודש מקבלת ונוס היבטים דיס הרמוניים מסטורן ויופיטר השונים לחלוטין אחד מהשני. ההיבט ליופיטר הופך את ונוס לקלת דעת ובוגדנית ואילו סטורן שודד ממנה  את ההנאה שבאהבה ובחיים בכלל. עוזר לה אוראנוס במפגש חיובי המעניק לה שמחת חיים.


 מרס המוציא לפועל של המפה מקבל חיזוק גדול מפלוטו העצמתי ובכך משרה הרבה כוח רצון על האנושות.


 מה שמפריע הוא התנודות בין יופיטר האופטימי לבין סטורן האופטימי המביא לחוסר יציבות במצב רוח הכללי.


 www.norarimon.co.il


 050-3331915

אודות הכותב:

אני אסטרולוגית מנוסה מזה 20 שה המעניקה יעוץ מקיף ומעמיק במטרה להביא למודעות האדם את חוזקותיו וחולשותיו כדי שיוכל להשתמש בהם באופן מושכל ובחירותיו בחיים תהיינה מודעות יותר. אני מלמדת אסטרולגיה כדי שהרבה אנשים יוכלו להקנות תורה חשובה זאת. www.norarimon.o.il 050-3331915  

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il