מאמרים - מי זה המעצב ליאור סגול? הדפסה מאתר מאמרים

מי זה המעצב ליאור סגול?

נכתב על ידי מיכאל רומנסקי

[ הדפסת המאמר ]

מי הוא ליאור סגול? מה כל כך מיוחד בחליפות שלו? ולמה כל כך הרבה אנשים מדברים עליו?


במשפט אחד: בעבור הכלה יש המון אפשרויות להראות מושלמת בעוד שבשביל החתן, יש רק אפשרות אחת. ליאור סגול.


זו אולי הסיבה העיקרית שממצבת את ליאור בשיח החתנים היום יומי. בואו להכיר גם אתם את האיש והאגדה.


ליאור סגול הוא המעצב המוביל בארץ לחליפות חתן ולחליפות ערב. ליאור נחשב לעצב ולהלביש את בגדי הגברים של תכנית הטלוויזיה "רוקדים עם כוכבים". ליאור נחשב למכתיב אופנה ודרך בכל תחום החליפות לגברים והוא מעצב ומייצא חליפות גם לחוץ לארץ.


ליאור סגול בחר להציב לעצמו ולצוות הסטודיו שלו סטנדרטים גבוהים של איכות, חדשנות ושירות מסור וחם לכל לקוח.


להתחתן בכיף


בשונה מהמצב הקיים בכל התחום של הלבשת חתנים, ליאור לוקח את החתן וממקם אותו במרכז הבמה. מדובר בפעם הראשונה שהחתן מקבל מקום מרכזי ואינו נבלע מאחורי דמות הכלה וליאור, אחראי למהלך המבורך הזה.


כדי שכל חתן שמתלבש אצל ליאור ירגיש כמו מלך ביום חתונתו, הקים ליאור סגול סלון חתנים מיוחד ומעוצב להפליא. בסלון החתנים מקבל כל חתן את הטיפול המסור ביותר ויוצא מדלתות הסלון רק כשהוא מרגיש מושלם ושלם עם בחירת חליפת החתונה שלו. ליאור מוציא כל חתן בטקס חתן מרגש ומיוחד שמלווה אותו עד לפתחו של רכב החתונה להתחלה מושלמת של חיים חדשים.


כל החליפות שמעצב ליאור נתפרות על ידי צוות מקצועי תוך שימוש בחומרי גלם ובבדים מיוחדים ואיכותיים המיובאים מאירופה בייבוא אישי. כדי לתת מענה מקיף יותר תוכלו ליהנות מעיצוב אישי לנעלי החתונה שלכם על ידי דורין סגול, אשתו של ליאור, שתשמח לעצב לכם את הנעל המושלמת לכם ולחליפה שבחרתם.


כמו כן, בסטודיו של ליאור סגול תוכלו למצוא בגדי ויז'ואל, בגדי קז'ואל וטרנד, כך שלכל מטרה תוכלו למצוא אצלו מענה מושלם.


בין לקוחותיו של ליאור סגול נמנים סלבריטאים רבים אשר שומרים לו אמונים ומפקידים את מלבושיהם בידיו המקצועיות של ליאור בלבד. אז זכרו- לא מתחתנים לפני שמכירים את ליאור סגול.


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il