מאמרים - למה לבחור דווקא במפעילים ולא לחגוג לילד בעצמנו? הדפסה מאתר מאמרים

למה לבחור דווקא במפעילים ולא לחגוג לילד בעצמנו?

נכתב על ידי עידית ביטון

[ הדפסת המאמר ]

למה לבחור דווקא במפעילים ולא לחגוג לילד בעצמנו?


כדי לספק את תאבונם של הילדים של היום צריך גימיקים  ובידור ללא הפסקה, זה אומר שאתם צריכים לשעשע ולהעסיק אותם במשך כמה שעות בצורה מעניינת וכייפית...ולמי יש סבלנות וכוח לזה?


סוגי ההפעלות צריכות להתאים לגילאי הילדים ולנושא היומולדת שילד השמחה בחר בו. אם אתם בוחרים ללכת על זה באופן עצמאי אתם צריכים להכין את כל הציוד הדרוש עבור ההפעלות והנושא שבחרתם וכמובן לשבור את הראש על איזה הפעלות לעשות.


אין כמו מופע קסמים  שירתק את הילדים והוריהם או מתקנים מתנפחים אשר ילדים אף פעם לא נשארים אדישים כלפיהם.


יש באפשרות המפעילים להביא דוכני מזון, עגלת פופקורן, מפל שוקולד  כמובן שזה חוסך לנו ההורים הרבה לכלוך בלגן, ולחץ של עמידה בזמנים.


 


המפעילים מודעים למוזיקה העכשווית  ולמוזיקה הנשמעת ברדיו , הם האים מאורגנים עם רשימות פלייליסטים ציוד הגברה וכל מה שצריך.


מפעילי ימי הולדת דואגים להביא עימם צ'ופרים הפתעות ופרסים לחברים, הם ידאגו לאיפור ונצנצים, חרוזים בשיער, תלבושות תפאורה וכל הנדרש.


לסיכום עבור הילדים זהו יום של  חלום וצפייה אך עבורנו ההורים זהו יום סיכום של תקופה עם הרבה כאב ראש מחשבות וטרחה והשקעה . אין צורך להתבייש ולומר שלנו ההורים אין סבלנות! הרי אנו עובדים, מטפלים בבית עם  ילדים כביסות ,בישולים ועוד המון דברים המטרידים את מוחנו..ארגון ימי הולדת הוא הדבר האחרון שחסר לנו...


 


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il