מאמרים - בדיקת דירה לפני קניה - מדוע זה נחוץ ואף חיוני הדפסה מאתר מאמרים

בדיקת דירה לפני קניה - מדוע זה נחוץ ואף חיוני

נכתב על ידי אייל עידו

[ הדפסת המאמר ]

למי שעדיין לא יודע, בדיקת דירות הינו דבר הכרחי ביותר, במיוחד אם מדובר בבדיקת דירה לפני קנייה.


רוב הזוגות הצעירים ובכלל האנשים שרוכשים היום דירה במדינת ישראל צריכים לחסוך זמן רב על מנת שהבנק יאשר להם משכנתא. ברור לכולם שאין זה עסק פשוט בכלל לרכוש היום דירה בארץ, אז למה לכם לרכוש דירה בפזיזות ולהצטער על כך בשלב מאוחר יותר שבו, יצוצו לעיניכם כל ליקויי הבניה שיכולתם לעלות עליהם הרבה לפני הרכישה?


בדיקת דירה לפני קניה תעניק לרוכשים ראש שקט ותגרום להם להיכנס לדירה ברגל ימין ובחיוך רחב.


 


בדיקות דירה ניתן לעשות לדירות חדשות ו/או דירות יד שנייה, דהיינו, אל תסיקו שאם מדובר בדירה חדשה לא יהיו ליקויי בניה, כי גם בדירות חדשות נמצאים פעמים רבות ליקויים שונים.


אם תחשבו על כך בהיגיון, לפני כל רכישת מוצר יקר (לאו דווקא דירה) אנו נוהגים לבדוק אותו מספר פעמים , בין אם מדובר בשמלה יוקרתית לאירוע חשוב שנמדוד אותה עשר פעמים לפחות ובין אם מדובר ברכב שאנו רוכשים ודואגים להעביר אותו לבדיקה ראשונית במוסך. ולכן, על אחת כמה וכמה חשוב שנעשה לדירתו העתידית (היקרה כל כך) בדיקת דירה מקיפה.


 


בדיקת דירות אצל המומחים בלבד


בדיקת דירה לפני קנייה. כבר הבנו שהיא הכרחית מאוד, אך איך בעצם עושים זאת? התשובה היא: מזמינים אנשי מקצוע מיומנים שזהו תפקידם. חשוב לדעת שאת תהליך בדיקת דירות לפני רכישה לא ניתן לבצע באופן עצמאי אלא אם כן אתם מגיעים מהתחום והנכם משכילים בתחום.


חברות מקצועיות יוכלו לאתר עבורכם את ליקויי הבנייה שלא תעלו על דעתכם שהם יכולים להיות קיימים בכלל משום שהם לא יקפצו לכם לעין. למעשה מתברר כי במדינת ישראל יותר מ30% רוכשי דירות מגלים להפתעתם ליקויי בנייה רבים רק לאחר שנכנסו לדירות וחלק גדול מהם ניזוקו בסכומי ענק של עשרות אלפי שקלים בשל ליקויים כגון: נזילות מים, ריצוף וקירות לא בטיחותיים, חיפוי קיר לא תקין, איטום לא תקין של הגג – מה שגרם לחדירת מי גשמים ועוד ליקויים רבים שיכלו להימנע אם רק היו עושים בדיקת דירה לפני כן.


 


לסיכום: תהליך רכישת דירה הינו תהליך מרגש מאוד ומשמעותי מאוד בחיים. חשוב מאוד לברור אחר הדירה לפני רכישתה (במיוחד אם מדובר בדירות יד שנייה) ולעשות לה בדיקת דירות באופן מקצועי על ידי מומחים בשוק.


הזמינו עוד היום שירות בדיקת דירות והתחילו את חייכם בראש שקט ובטוח.


 


בהצלחה


בדיקת מבנה


 

אודות הכותב:

בדק בית פריזמה מספקת שירותי איתור ליקויי בניה, מידע אודות אפשרויות הטיפול בליקויים וכן ייעוץ והכוונה לגבי אחריות הקבלנים בנושא ליקויי הבנייה.


http://www.prizma-peles.com


  טל. 1-700-706-001

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il