מאמרים - מתי יש צורך בשירותיו של רואה חשבון בפתח תקווה? הדפסה מאתר מאמרים

מתי יש צורך בשירותיו של רואה חשבון בפתח תקווה?

נכתב על ידי master users

[ הדפסת המאמר ]

בעלי עסקים רבים פונים אל שירותיהם של רואי החשבון, ולא בכדי. הנהלת חשבונות של עסקים היא לא פשוטה, ויש צורך בידו האמונה והמקצועית של רואה חשבון בכדי לבצע אותה כהלכה ונאמנה. חשיבותה של הנהלת חשבונות חכמה ויעילה עבור בית עסק לא תסולא בפז, שכן התנהלות חשבונאית קלוקלת עשויה לגרום לנפילתו של בית העסק, כאשר לא מייעץ רואה החשבון לבית העסק כיצד לפעול נכון בכדי לחסוך בהוצאותיו, ובתשלומי המיסים.


במאמר שלפניכם, נדון על הנושא העיקר בגינו פועלות חברות רבות בפניה אל משרדי רואי חשבון בפתח תקווה, והוא החיסכון בעלויות העסק. חיסכון בעלויות העסק, הוא למעשה חיסכון בהוצאות, וחיסכון בתשלומי המיסים. כך, נדון למעשה, על הדרכים בהם יוכל רואה חשבון בפתח תקווה לייעל עבורכם את בית העסק, ולהפוך עסק כושל, לעסק מצליח.


חיסכון בעלויות ובהוצאות


אחד מתפקידיו של משרד רואי חשבון בתל אביב הוא ביצוע מאזני בוחן לעסקים. תפקידו של מאזן הבוחן, הוא להציג בפני בית עסק את מצב הוצאותיו מול הכנסותיו נכון ליום מסוים בתוך השנה. בחינת מאזן הבוחן בעין מקצועית של רואה חשבון בפתח תקווה, היא זו אשר תוכל לשים את האצבע על הכשלים בהם שוגה בית העסק, ויוכלו להאיר את עיניו של בעל העסק בכדי לשנות את תהליכיו, ובכדי לייעל באופן מידי וללא דיחוי את נקודות השבר.


פנייה אל משרד רואה חשבון בפתח תקווה בעל מוניטין וניסיון, תוכל לסייע לבעל העסק לאתר את הכשלים בהתנהלותו, לחסוך בהוצאות הנדרשות אשר ידו האמונה של רואה החשבון תצביע אליהן, וליישר את הקו עם אורח התנהלות תקין של בית העסק. אמנם, על פי חוק, אין כל דרישה חד משמעית לבית עסק אשר איננו רשום כחברה בע"מ לקשור הסכם מול רואה חשבון, עם זאת, יפעל נכון כל בעל עסק לו יסתייע בשירותיו של זה, ולו על מנת למטב את פעילותו העסקית, לאבחן נכון את הוצאותיו, וכמובן, לפעול על מנת להטמיע הנהלים הנדרשים, ולשנות את מונת המצב אשר מוצגת לו על ידי רואה החשבון לאורך השנה באמצעות מאזני הבוחן


 

אודות הכותב:

רובי מילגרם-קידום עסקים באינטרנט 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il