מאמרים - מכוניות יוקרה הדפסה מאתר מאמרים

מכוניות יוקרה

נכתב על ידי פשה פאניץ'

[ הדפסת המאמר ]

כפי הידוע לנו מכוניות יוקרה הן חלק מהופעתו של אדם ויצוגו. כהיום נחשב לדבר מכובד להחזיק רכב יוקרה או ספורט בחניה. ברוב הפעמים אנחנו נירא ברכבי יוקרה אנשי עסקים אנשים אשר ביססו את מעמדם הכלכלי ( וברוב הפעמים ממשיכים לעשות זאת ), בנוסף לכך אנחנו יכולים לראות אנשים מפורסמים כגון זמרים, שחקני קולנוע, בימאים, פוליטיקאים וכו.


הנה מידע אשר נחשף לאחרונה שבו ניתן לראות מספר דוגמאות של ספורטאים מפורסמים אשר לא מסתפקים וברכבים פשוטים ויכולים להראות לנו דוגמא שעל פיה נבין שזה דבר נפוץ פגוש דמיות מפורסמות, אנשים מבוססים כלכלית ועוד, ללא רכב יוקרה:


  מסי הוא ללא ספק, אחד מכוכבי הכדורגל המצליחים בכל הזמנים. לארגנטינאי בן ה-24 שמשחק במחזיקת הכתר ברצלונה, יש הרבה כסף, וגם צי מכוניות קטן המורכב ממגוון מכוניות לכל מצב רוח, ייעוד, או שעה במהלך היום. לצד פרארי ספיידר כסופה, ומזראטי גראן טוריסמו MC SPORT שחורה, תמצאו בחנייה שלו גם צמד רכבי פנאי מפנקים, אאודי Q7 ולקסוס RX350. אבל, זה כנראה לא מספיק לדם הלטיני שלו – אחרת, איך תסבירו את העובדה, שהוא התחדש לאחרונה גם במכונית השרירים הספורטיבית דודג' צ'רג'ר SRT-8! מכונית הסדאן הזו מצוידת במנוע 6.1 ליטר אימתני עם 425 כ"ס והיא אמנם לא ברת-השוואה לפרארי או מזראטי, מצד שני הרבה יותר נדירה מהן ביבשת הקלאסית.


 


בדומה למסי, גם כריסטיאנו רונלדו, הפרטוגלי האגדי בן ה-26 שמשחק בריאל מדריד, הוא חובב מכוניות יוקרה מהירות. ומה עושה כוכב ששווה 90 מיליון יורו? מתפנק בפרארי 599 GTB, בפורשה קאיין טורבו, בב.מ.וו M6 ובאאודי R8. אבל, גם הוא הפתיע – כנראה שגם צעירים יודעים לזהות מכונית אריסטוקרטית משובחת שתהייה בעתיד קלאסית ותהייה שווה הרבה יותר: ברשותו לא פחות מאשר רולס-רויס דגם פאנטום דרופהד קופה. המדובר בקבריולה ענקית (5.6 מטרים אורכה), וגם המכונית היקרה ביותר של רולס רויס בייצור סדרתי: 310 אלף יורו.


 


בזוג  דוגמאות אלו אנו יכולים לראות שזה רכב יוקרה או אפילו דבר הכרחי לאנשים מפרסמים ושענף זה מתפתח מיום ליום.


 


 

אודות הכותב:

לוח רכבים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il