מאמרים - טפטים מקוריים לחדרי ילדים הדפסה מאתר מאמרים

טפטים מקוריים לחדרי ילדים

נכתב על ידי חיה שוורץ

[ הדפסת המאמר ]

הדירה משעממת?


אם בדיוק רכשתם בית חדש, שכרתם דירה חדשה או שפשוט מצבכם הפיננסי נראה מבטיח, כדאי מאוד לשדרג את העיצוב. אנחנו מבלים זמן רב בבית, והמראה של המקום משפיע רבות על מצב הרוח. מסיבה זו לא מעט מומחים מספרים ששינוי קטן בבית מידי פעם, לא חייב להיות שינוי קיצוני, יכול לשנות את הצורה בה אנו תופסים את איכות חיינו.

עיצוב בתים - במה להתחיל?

שדרוג רצפות, הדבקת אריחים מקוריים, טפטים לחדרי ילדים, סיוד קירות, קניית ריהוט עתיק... אם אתם צריכים שינוי בבית, יש מה לעשות בעניין, כל שנותר לכם זה לבצע החלטה. פה תוכלו למצוא מס' הצעות קטנות וגדולות בשביל עיצוב חדש בבית:

יותר צבע - למזלנו אנחנו חיים בעולם שכולו צבעים, ואין שום סיבה להשאיר את הצבע מחוץ לדלת. לסייד מחדש את החדר או קיר בודד, להדביק איזשהו טפט או להשקיע בציור קיר, באמצעות כל אחד מאלה ניתן לחולל שינוי מבלי לשלם הון. אתם תתפלאו לגלות כמה השפעה יש לצבעים על האווירה בבית.

ריהוט חדש - בין אם קניתם דירה חדשה או בין אם החלטתם על שינוי, עם רהיטים איכותיים ניתן ליצור בביתכם תחושה חמימה. בחרו רהיטים לבית שמייצגים את הטעם האישי שלכם, חשוב לא לחרוג מהתקציב שקבעתם לצורך הרכישה ותחשבו גם על הצד הפונקציונלי.

הזזת הריהוט בבית - נדמה לכם שתמיד צריך לרוץ ולקנות כסאות, שולחנות, ספות ו/או טפטים לחדרי נוער? יש פעמים בהן בהחלט כדאי לשפר את המצב הנתון. שפרו את העיצוב באמצעות הזזת הרהיטים ליצירת סביבה נאה יותר. בסופו של דבר, מישהו החליט ששולחן האוכל חייב להימצא בפינת החדר?

לבד או להיעזר באיש מקצוע?

מעצבי פנים מקצועיים עשויים להציג פיתרונות מתוחכמים שלא העליתם בדעתכם, וברוב המקרים יהיו להם המלצות מצוינות כדי להפוך כל דירה פצפונת למקום נעים ומרווח. במציאות שכירת מעצב זאת הוצאה כספית, ולא פשוט למצוא את האדם שהכי מתאים לפרוייקט העיצוב. אם מבחינה חומרית יש אפשרות כזו, ואם מדובר במעצב שהוא מה שאתם רוצים, אז בהחלט כדאי לתכנן את השינוי ביחד.

בשביל עוד אינפורמציה לגבי תחום העיצוב, עיינו באתר. צוות האתר מאחל לכם בהצלחה.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il