מאמרים - מפת הלידה של ציפי ליבני ומצבה בעתיד הקרוב הדפסה מאתר מאמרים

מפת הלידה של ציפי ליבני ומצבה בעתיד הקרוב

נכתב על ידי נורה רימון

[ הדפסת המאמר ]

?????


ציפי ניחנה באנרגיות מרובות. שני כוכבים מרכזיים (ירח ומרס) נמצאים אצלה במזל טלה הגברי ביותר והאנרגטי ביותר מבין כל המזלות וזה מעניק לה מזג לוחמני אפילו אגרסיבי. למזלה מרס מחובר הרמונית עם סטורן המאופק כך שכלפי חוץ היא מצליחה לרסן את עצמה מהתפרצויות זעם תכופות ובלתי נשלטות.


 החיבור בין מרס וסטורן מעניק לה גם נשימה ארוכה ויכולת התמדה ואחריות.


 לציפי ליבני יש אגו מאד מורחב עובדה העומדת לה לרועץ בבואה למצב בה עליה לעשות ויתורים כלשהם ואכן ראינו זאת במציאות במיוחד כשנתקלה עם ביבי נתניהו שהאגו שלו לא יותר קטן משלה.


 התכונות הנזכרות למעלה עלולות להיות קשות לעיכול לאישה מן המניין אך לפוליטיקאית בלעדיהן קשה להתמודד בעולם האכזרי בו היא נמצאת.


 התקשורת והחשיבה שלה היא מבריקה, ייחודית אך סובלת מההרגשה שהיא תמיד צודקת. בנוסף לכך לעתים היא לא קוראת נכון את המציאות ואי לכך מדווחת אי אמת לעצמה ולסביבתה. אין זה אומר שהיא משקרת במכוון.


 המרץ שלה הוא בלתי נדלה והיא מסוגלת להתיש את עצמה ואתה האחרים.


 ונוס הכוכב המביא אושר מחובר דיס הרמונית עם סטורן שהוא הספוילר הראשי של האושר וכך נמנעה מציפי הרגשת אושר ושמחה מלאה בחייה.


 ישנו היבט במפת הלידה שלה שעוזר במעט, למרות כל הנאמר, להכניס אותה לפרופורציות והוא יכולת לגשר בין אופטימיות יתר לפסימיות יתר ולא להיכנס לאופוריה או לדיכאון.


 ניתן לומר שבמפתה ניתן למצוא הרבה ניגודים והיא אישיות מעניינת ורב גונית ובוודאי חזקה אך העתיד לא מבשר לה בשנה הקרובה טובות.


 מכיוון שאין לי שעת לידה מדויקת קשה לי לדעת בדיוק מתי מתחיל תהליך ההרס אצלה אך ניכרת אי יציבות במצבה עד כדי הרס מעמדה וייתכן מאד שזה יקרה בתאריך שבו יתקיימו הפריימריס והיא לא תזכה.


 www.norarimon.co.il


 050-3331815


 

אודות הכותב:

אני אסטרולוגית מנוסה מזה 20 שה המעניקה יעוץ מקיף ומעמיק במטרה להביא למודעות האדם את חוזקותיו וחולשותיו כדי שיוכל להשתמש בהם באופן מושכל ובחירותיו בחיים תהיינה מודעות יותר. אני מלמדת אסטרולגיה כדי שהרבה אנשים יוכלו להקנות תורה חשובה זאת.
www.norarimon.o.il
050-3331915
 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il