מאמרים - משכנתא פועלים - למי זה מתאים? הדפסה מאתר מאמרים

משכנתא פועלים - למי זה מתאים?

נכתב על ידי מיכאל רומנסקי

[ הדפסת המאמר ]

צריכים הלוואה לרכישת דירת חלומותיכם? בנק פועלים מציע הלוואת משכנתא לרכישת דירה. את הלוואות המשכנתא של בנק הפועלים מקבלים דרך בנק משכן שהוא זרוע המשכנתאות של בנק הפועלים. בנק משכן פועל בארץ החל מתחילת קום המדינה ומעניק משכנתאות ללקוחות פרטיים ועסקיים. בנק משכן הוא אחד הבנקים הגדולים ביותר בארץ בתחום המשכנתאות ויש לו מגוון רחב של פתרונות בתחומי המשכנתאות.


מסלולי משכנתא פועלים לצעירים


בגדול, רוב הבנקים מציעים מסלולים דומים ללקיחת משכנתא. תכנון המסלול עצמו וחלוקת סכומי ההלוואה משתנים בהתאם לצורכי הלקוח ובהתאם להמלצות של כלכלני הבנק ויועצי המשכנתאות שלו. בנק הפועלים מקפיד על בניית מסלולים אטרקטיביים לצעירים המעוניינים לרכוש את דירת חלומותיהם. הבנק מעמיד לרשות נוטלי המשכנתאות כלכלנים מקצועיים שמסייעים לזוגות בבחירת מסלולי ההלוואה המתאימים להם ביותר.


לקוחות בנק אחר


לשמחת כולנו, אין קשר בין הבנק בו אתם מנהלים את חשבון העובר ושב שלכם לבין הבנק בו תרצו לקחת את הלוואת המשכנתא שלכם, כך תוכלו ליהנות ממסלולי משכנתא אטרקטיבית בבנק הפועלים גם אם אתם עובדים עם בנק אחר.


בנק הפועלים מציע כמובן הטבות ייחודיות לנוטלי משכנתאות אשר מנהלים את חשבון העובר ושב שלהם בבנק עצמו אך הוא מציע שלל מסלולים אטרקטיביים גם ללקוחות של בנקים אחרים.


מה ההבדלים בין מסלולי הריביות


בגדול, בחירת מסלולי המשכנתא זוהי פונקציה של הצעת הבנק וצורכי הלקוח. בנק הפועלים גמיש מאוד בבחירת מסלולי משכנתא והוא מאפשר ללקוחותיו לייצר תמהיל הלוואה מגוון ואפקטיבי שיהלום את הצרכים האישיים שלהם ואת היכולות הכלכליות שלהם. יש מספר רב של מסלולי ריביות והנפוצים שביניהם הם מסלולי הריבית הקבועה הצמודה למדד ומסלול ריבית הפריים.


משכנתא פועלים - לא לוקחים סיכון


בנק הפועלים מעמיד לרשות לקוחות הבנק צוות מקצועי של יועצי משכנתאות, אלו הם אנשי כלכלה וחשבונאות אשר בקיאים בתחום המשכנתאות.


בנק הפועלים מאמין שייעוץ טוב ומתאים באופן פרטני לכל לקוח יעלה את הסיכוי שהלקוח אכן יעמוד בתשלומי המשכנתא לאורך תקופת ההחזר, דבר שמקל הן על הלקוח והן על הבנק עצמו ולכן מונחים יועצי הבנק לעשות מול כל לקוח בירור צרכים והתאמת מסלולי ההלוואה בצורה אישית.


לקוחות רבים אינם מודעים ליתרונות והחסרונות של כל מסלול משכנתא ובדיוק בעבור כך מקפיד הבנק להעניק ייעוץ מלא תוך מזעור הסיכונים בדרך של בניית תמהיל הלוואה נכון.


בתקופה בה צדק חברתי וקשיים כלכליים הם המהדורה המרכזית של היום, בוחר הבנק בבניית תמהילי הלוואה סולידיים שיאפשרו לזוג לשלם את הלוואתו  ולשמור על איכות חייו.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il