מאמרים - שלל חופים, מגוון אטרקציות - הפלגות נופש בקריביים הדפסה מאתר מאמרים

שלל חופים, מגוון אטרקציות - הפלגות נופש בקריביים

נכתב על ידי הדני קרוזים

[ הדפסת המאמר ]

ניתן לחלק את התיירים ברחבי העולם לשתי קבוצות: האחת, קבוצת הנופשים אשר מעוניינים בחופשה סוערת ורוויה בתזוזות מאטרקציה אחת לשנייה. הקבוצה השנייה של תיירים, זו המגיעה אל קרוזים של הפלגות נופש בקריביים, מחפשת דווקא את המקומות השקטים בהם ניתן לנוח ולצבור אנרגיות לקראת ההמשך. נדמה שלא קיים מקום יותר טוב מהקריביים עבור חופשה שכזאת ? הקרבה של האזור הזה למזרח ארה"ב מאפשרת לנדוד אל שייט בקריביים במחירים הגיוניים במיוחד.


סוכנות הנסיעות הדני קרוזים מספקת שייט של הפלגות נופש בקריביים וכן טיסות ליעדים נוספים ברחבי העולם. מאי עד נובמבר יהיו חודשי השיא של הפלגות נופש בקריביים, וברוב המקרים מתקיימות ההפלגות במתכונת של 5 עד 11 לילות.


אזור הקריביים זכה לפופולריות עצומה בזכות האטרקציות השונות של ספורט ימי ? מסקי מים, גלישה, וכלה בשייט מפרשים. נופשים המגיעים אל שייט הפלגות נופש בקריביים עבור אטרקציות ספורט בים יהיו חייבים לבקר באי פריפורט, המציג את כל מגוון הפעילויות השונות כגון צלילה וגם מגרשי גולף וגן מרכזי קניות הפטורים ממס.


באזור מזרח האי הקריבי, אפשר להמשיך קרוזים עם ביקור באי סנט תומס המכיל מגוון מרכזי קניות וכן נופים מרשימים למדי. מומלץ במיוחד לבקר ב"פרדייס פוינט", נקודת תצפית באי בה ניתן לחזות באזור כולו. באי ניתן למצוא גם בית כנסת יהודי-ספרדי שנבנה באמצע המאה ה19 ע"י יהודים מפורטוגל. סנט תומס היא מקום רגוע למדי, שהאטרקציה המרכזית שלו היא הטבע וכן הנופים הנשקפים ממנו.


סוכנות הנסיעות הדני מספקת חבילות שייט של קרוזים לקריביים וכן טיסות ליעדים נוספים ברחבי העולם. הספינות בהן מתקיימות ההפלגות כוללות את כל מה שצריך בשביל חופשה משולמת: חדרים מרווחים עם מרפסות, בתי קפה ומסעדות גורמה, ובריכה שניתן לרבוץ בה בשעות היום והלילה. 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il