מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

הקיר מלא סדקים? חסר לכם צבע בחיים?

בחברה של העולם המערבי בדור של היום, אנחנו מכורים למראה חדש לעתים. טעמים הם דבר משתנה וגמיש שתלויים גם ב הרצון להיות במודה - רק שלשום טיפטנו את הדירה בשמנת והשנה בורדו דרמה הוא הדבר הבא. אז לא נהיה במודה? בטח שכן, יש אופציה אחרת?

רוצים לשמוע על טיח מינרלי? לפניכם מספר טיפים


לשפץ את הדירה זה לא זול ולכן יהיה כדאי שתחשבו על פתרונות שילוו אתכם לאורך זמן.

חלוקת שטח - כדאי להשקיע מחשבה וזמן בנושא חשוב זה, תכנון טוב של החלל משמעותו ניצול נכון של השטח ונתינת מענה לצרכים שלכם. גם בדירות קטנות ניתן להגיע לניצול מלא של השטח שברשותכם כך שיקנה לכם את המירב.

צבע עושה הכל - צבע הוא כרטיס הביקור של הדירה והוא נמנה עם הדברים הראשונים שהעין שלנו נמשכת אליו בהגיענו לבית שטרם היינו בו. גוונים מסויימים יכולים להיות טרנדיים עכשיו וחודש הבא כבר לא. לכן, מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע בקי ולבדוק אילו גוונים של צבעים יהיו רלוונטיים גם עוד מספר שנים. חשבו על כלל החדר והתאימו את צבע הקירות לרהיטים שהזמנתם ולאופי שלכם.

עבודות טיח - כי הגיע הזמן הזה של השנה!


הבת זוג כבר עצבנית? היא חושבת שאתם חייבים לחדש? הצפיפות מעידה על זה שהיא צודקת. חלק גדול מהאנשים תמיד ימצאו סיבה למה זה לא זמן טוב עכשיו ודוחים את שיפוץ הבית. עצרו ודמיינו, לא הייתם מעדיפים להרגיש בחופש יום אחרי יום בביתכם מאשר לצאת לעוד חופש באילת?

שדרוג הבית


אין זה משנה אם רק עכשיו קניתם דירה בבניין חדש, מוכרים נכס שני או שאתם חייבים כבר לשנות את עיצוב הבית? צביעת הבית, הקפדה על תחזוקה שוטפת והקפדה על מראה עדכני יוסיפו לכם לשווי הדירה!!!

נכס לא מושקע ידחה אנשים מסויימים ואילו נכס שבוצעו בו עבודות שיפוץ מהיסוד והשקיעו במקום כסף וזמן גם ישדרג את רמת החיים וגם תוכלו למכור אותו בקלות ועבור סכום טוב יותר כשתרצו לעזוב.

רוצים לשמוע מידע נוסף על קרניז קלקר?
כנסו לכתובת http://www.h100.co.il בו תוכלו למצוא הצעות נוספות מטובי אנשי המקצוע בתחום - לטובת חיים טובים יותר בבית טוב יותר.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il