מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

 השבוע מתחיל עדיין בסימן אופטימי בעיקר מצידה של ונוס היא עדיין צמודה למרקורי (חשיבה ותקשורת) כך שהתקשורת האוניברסאלית יותר נעימה. היא עדיין בהיבט הרמוני עם פלוטו דבר המעצים ומעמיק את הרגשות ובמפגש הרמוני עם נפטון הכוכב הגורם לבן אדם להקריב למען אהבתו ובכלליות למען אידיאל שלעתים הוא בלתי מושג.


 אולם, אליה וקוץ בה, החל מה – 18 לחודש ונוס מתקלקלת ומקבלת החל מה- 18 לחודש היבט דיס הרמוני ממרס ובכך גורמת למריבות ומאבקי כוח עם בני המין השני ובנוסף ונוס מאבדת את עומקה ורצינותה ממשיכה עם היבט פחות סימפטי המגדיל נטייה לאהבהבים.


 מצבה של השמש מורכב. מצד אחד היא מחוברת טוב עם נפטון כוכב הנותן הרגשה טובה ואפילו נטיה לפנטזיה אך גם אינטואיציה והשראה. למזלנו היא גם צמודה לסטורן כוכב הפיכחון והמציאותיות ולכן יצא רק טוב מהזיווג הזה. בנוסף השמש מחוברת הרמונית למרס כך שיש הרבה אנרגיה ויוזמה ברוכה על כדור הארץ.


 התקשורת השבוע גם היא מגוונת. היא מאד אינטואיטיבית ושוחרת שלום ומצד שני דעתנית ועומדת בגאווה על דעותיה וכזכור מחוברת לונוס ולפיכך גם נעימה.


 כל זה היה יכול להיות שבוע לא רע אילולא שני כוכבי ההרס מחוברים דיס הרמונית ומביאים איתם במשך זמן רב ולעוד זמן רב הרבה הרס ואלימות.


 www.norarimon.co.il


 050-3331915

אודות הכותב:

אני אסטרולוגית מנוסה מזה 20 שה המעניקה יעוץ מקיף ומעמיק במטרה להביא למודעות האדם את חוזקותיו וחולשותיו כדי שיוכל להשתמש בהם באופן מושכל ובחירותיו בחיים תהיינה מודעות יותר. אני מלמדת אסטרולגיה כדי שהרבה אנשים יוכלו להקנות תורה חשובה זאת.
www.norarimon.o.il
050-3331915
 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il