מאמרים - הסרת משקפיים - כמה זה עולה לנו? הדפסה מאתר מאמרים

הסרת משקפיים - כמה זה עולה לנו?

נכתב על ידי דני גלעד

[ הדפסת המאמר ]

ניתוח הסרת משקפיים כמו כל ניתוח אסתטי אחר הוא מצב מאוד מורכב של פרדוקסים. אחד הפרדוקסים הבולטים ביותר הוא המחיר. אנו יודעים שמחירו של ניתוח הסרת משקפיים יכול לנוע בין 5,000 ועד ל- 10,000 שקלים, מחיר יחסית גבוה. הצד השני של המטבע הוא המצב התמידי שבו אנו מסתובבים עם משקפיים כל הזמן. אי אפשר לשים משקפי שמש כמו כולם, צריך תמיד להתאים בין המשקפיים ובין התספורת, הבגדים ועוד. כל אחד הוא בעל חוש אסתטי אחר, אך דבר אחד ברור – לכל מי שיש משקפיים מבין עד כמה זה מתסכל להיות במצב פיזי נתון שאפשר לתקן אותו רק אם יש לך את הסכום. לרבים הפרדוקס הזה נפתר באופן מיידי, והארנקים נפתחים לטובת העניין.


 


לראות את התמונה הכוללת


אם בודקים את העלות של ניתוח הסרת משקפיים לעומת העלות של משקפי ראייה וקריאה ניתן לראות שבטווח הרחוק העלות כמעט זהה. את העלות של ניתוח של הסרת משקפיים אנו כבר יודעים, תלוי היכן זה מתבצע. לעומת זאת, כאשר אנו צריכים להחליף כל הזמן את המשקפיים אנחנו מוציאים כסף? כן! הרבה? כן! זה ממשיך ומחמיר כאשר עוברים את גיל 40 ומגלים שצריך גם משקפיים לראייה מקרוב וגם משקפיים לראייה מרחוק ועדיף כבר מולטיפוקאל (הכי טוב, הכי יעיל) והדבר עולה אלפי שקלים. אמנם הראייה לטווח הרחוק לא משתנה, אך הראייה לטווח הקרוב יכולה תמיד להשתנות והדבר מצריך אחת לחצי שנה או שנה להחליף את המספר והדבר לא כדאי מבחינה כלכלית, אך הכרחי ולכן מתבצע. אז מה עדיף?


 


לבדוק את המחירים בשוק


נקודת הבסיס היא לעולם לא לבחון את הדברים כמו שמספרים אלא כדאי תמיד לבדוק לבד. בשתי מילים – סקר שוק. הדבר חייב לתת תמיד את כל הנתונים האפשריים לטובת העניין. בדומה למי שמחפש מכון לטיפול בהתקרחות, או מרכז טיפולים לשאיבת שומן, מי שרוצה לעבור טיפול הסרת משקפיים יבדוק כל מכון וכל שיטה להסרת משקפיים, ישווה כל מחיר ויראה מהם התנאים הטובים ביותר למימון הניתוח. מי שכבר יש לו משקפיים מספיק זמן כדי להפוך את הדבר לבעל עדיפות מאוד גבוהה יעשה את כל מה שהוא יכול כדי להיות אחרי זה. בדיקת המחירים מחייבת אותנו להיות צרכנים נבונים ופציינטים נבונים אף יותר. נקודה חשובה היא שהמחיר לעולם לא משקף את איכות הטיפול ולכן חשוב לבדוק גם את רמת המקצועיות של הרופא המטפל.


 


אז איך עושים את הסקר?


-        נכנסים לכל אתרי האינטרנט של המכונים השונים ובודקים מה יש להם להציע.


-        בודקים דרך משרד הבריאות היכן יש את המכשור הטוב ביותר לניתוחים הללו. 


-        מתייעצים עם חברים, מכרים או בני משפחה שכבר עברו ניתוח ומבקשים את דעתם. 


-        בודקים את הרקע של כל רופא עיניים שמציע את עצמו לטובת הניתוח המדובר. 


-        חשוב מאוד לבדוק מהם תנאי הניתוח. לא כל אחד יכול לעבור את הניתוח ומכון רפואי בעל אחריות לא יסכים לתת לכל אחד לעבור ניתוח הסרת משקפיים.  


 

אודות הכותב:

נכתב על ידי דני גלעד מעצב אתרי אינטרנט WE BUILD IT בניית אתר וקידום אתרים. מכיר היטב את עולם הסרות המשקפיים מנסיון אישי

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il