מאמרים - מפת הלידה של אביגדור ליברמן ומצב הכוכבים הנוכחי הדפסה מאתר מאמרים

מפת הלידה של אביגדור ליברמן ומצב הכוכבים הנוכחי

נכתב על ידי נורה רימון

[ הדפסת המאמר ]

 אקדים ואומר כי אין לי את שעת הלידה של ליברמן כך שהמפה אינה מושלמת אך גם כך ניתן להבין הרבה דברים אודותיו.


 ליברמן הוא בן מזל תאומים המצטיין בצמא לידע מכל סוג שהוא ובדרך כלל פועל בהיגיון אך עלול לשנות את דעותיו בהתאם לנסיבות.


 יש לו רעיונות מבריקים ואופטימיות המביאה לו הרבה מזל כיוון שאופטימיות ממגנטת אליה מצבים טובים.


 עולם הרגשות שלו הוא במצב גבולי בין גדי לדלי כך שאינני יכולה לקבוע בוודאות אך כך או כך מדובר בשני מקומות קרים כך שרגשותיו אינם חמים ובכלל חסרה לו אמפתיה באופיו. להוציא מכלל זה את בת זוגו אליה הוא יכול להיות מאד אמפתי ולא יהיה מסוגל לעזוב אותה גם אם ירצה.


 מה שמועיל לו מאד זה שעם אימו הייתה לו תקשורת רגשית טובה ולכן יש לו תקשורת כזו וזה עוזר לו לתקשר היטב עם ההמונים ולהשפיע מאד על הרגשות הסמויים והגלויים.


 לעומת זאת החשיבה שלו מושפעת מתכנים כפייתיים ויש לו צורך גדול לכפות את דעתו על אחרים תוך התעקשות רבה על רעיונותיו עד כדי פנאטיות.


 תפיסתו מהירה והוא פיקח כמו שד.


 ישנו היבט אחד שעלול להעכיר מפה די יפה והוא שמרס (עיקרון הפעולה והגבריות) נעצר על ידי סטורן (כוכב ההגבלה והפחדים). בדרך כלל היבט כזה מעיד על חוויה לא נעימה בילדות הנותנת את אותותיה בבגרות ויתכן שליברמן לא מרגיש כל כך גבר כפי שהוא שואף שיראו אותו. לפעמים במקרה כזה יש צורך להפגין גבריות יתר כדי שאחרים לא ירגישו את חולשתו.


 היבט זה יש לו גם נטייה לגרום לבן אדם להיות קר מזג ואנוכי.


 ניתן לציין כי יש לו אומץ לב וזה הולך ביחד עם יכולת לסדר כך שהאינטרס שלו יהיה תמיד ראשון.


 יש לו איזון בין אופטימיות ופסימיות ובדרך כלל יש לו כושר התמדה ואכן ראינו איך הוא גודל וגודל כל הזמן תוך הפגנת התמדה ללא ליאות.


 בדקתי את מצב הכוכבים כרגע ובעוד שנה.


כרגע מותקפים בעיקר כוכבי הרגש שלו כלומר הוא עובר משבר נפשי אך אין אינדיקציה כי חלקים אחרים באישיותו נפגעים במיוחד לא השמש שהיא המהות. דווקא היא נמצאת במצב טוב וזה מהווה אינדיקציה גם לקריירה אך מכיוון שחסרה לי שעת לידה אינני יכולה לדעת בודאוץ מה קורה בקריירה שלו בעת השימוע.


 www.norarimon.co.il


 050-3331915


 


 


 


 


 

אודות הכותב:

אני אסטרולוגית מנוסה מזה 20 שה המעניקה יעוץ מקיף ומעמיק במטרה להביא למודעות האדם את חוזקותיו וחולשותיו כדי שיוכל להשתמש בהם באופן מושכל ובחירותיו בחיים תהיינה מודעות יותר. אני מלמדת אסטרולגיה כדי שהרבה אנשים יוכלו להקנות תורה חשובה זאת.
www.norarimon.o.il
050-3331915
 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il