מאמרים - מועדון גלינה הדפסה מאתר מאמרים

מועדון גלינה

נכתב על ידי BIZZZ

[ הדפסת המאמר ]

הגלינה בר הוא אחד המועדונים המצליחים של תל אביב והוא קיים כבר תקופה יחסית ארוכה בסצנה, זהו מועדון קיץ במהותו והוא אכן נמצא על הים של תל אביב לאווירה פרועה וחמה של שיא הקיץ. בין בעלי מועדון גלינה ישנם יזמי בילויים ותיקים בעיר שמנהלים בנוסף מוסדות בילוי מוכרים ופופולאריים מאוד. הגלינה הוא מועדון בסגנון השולט כיום בתחום חיי הלילה של תל אביב, מגה דאנס בר, כך שהוא מועדון ריקודים גדול, מעוצב ומאובזר מאוד המאכלס מאות בליינים בו זמנית בכל ערב פעילות.


 


פרטים על מועדון הגלינה בר


גלינה נמצא בהאנגר 19 במתחם נמל תל אביב החדש והמתחדש מבחינה תיירות, בילויים וקניות.המועדון משקיף על קו החוף והים של תל אביב ומציע בילוי רומנטי וקליל בשעות המוקדמות של הערב ובילוי סוער ופרוע בשעות הקטנות של הלילה. שעות פעילותו של מועדון גלינה הן ראשון עד שישי החל מהשעה 21:00 ועד הבוקר שלמחרת וביום שבת החל מ-18:00 לדרינקים מול השקיעה ומוזיקה רגועה יחסית לפני התחלת המסיבה של הלילה.


 


מועדון גלינה בר מהווה חלק ממתחם הבילויים שכולל אותו לימי הקיץ הלוהטים והעמוסים ןואת מועדון האפטאון שצמוד אליו שמוקדש לעונת החורף של חיי הלילה התל אביביים.


 


מוזיקה, שתייה וקהל יעד


הגלינה בר הוא דאנס בר ענקי וככזה מציע ליינים מוזיקליים מגוונים ועשירים למבלים בו, בחלק מהלילות יש מוזיקת ריקודים סטנדרטית ובאחרים יש ליינים מיוחדים של דיג'ייז מובילים. השתייה בגלינה דומה במחיריה לאלו של שאר מועדוני העל של תל אביב, לא זול לשתות במועדון וקוקטיילים מורכבים מגיעים למחירים של עשרות שקלים לכוסית. בדומה למועדונים אחרים, גם במועדון גלינה יש מינימום הזמנה של שתייה לבליינים שמזמינים שולחן מראש לערב של בילוי או לאירוע פרטי כלשהו. קהל היעד של הגלינה בר הוא לרוב 25+ והמועדון פונה לאוכלוסייה מגוונת אך איכותית, אלגנטית שמבקשת לילה של בילוי סוער ומגוון אך שמוקדש רק לבילוי וריקודים.


 


בעבר הועלו טענות ואף תביעות משפטיות נגד מועדון גלינה על סלקציה קפדנית ומחמירה שמשאירה בליינים רבים שלא עונים לסוג אנשים מסוים מחוץ לקירות המועדון.


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il