מאמרים - מועדון גוסיפ הדפסה מאתר מאמרים

מועדון גוסיפ

נכתב על ידי BIZZZ

[ הדפסת המאמר ]

מועדון הגוסיפ הוא מגה בר חדש יחסית בסצנה התל אביבית, הוא נפתח על ידי יזמים ותיקים בתחום הבילויים והוא מציע מיקום לא שגרתי ועל פניו מעט משונה, אך כזה שלא פוגע כלל באיכויות המועדון ובהנאת הבילוי בו.  גוסיפ נפתח בתל אביב בתחילת עונת החורף של 2009-2010 (נובמבר 2009 ליתר דיוק) ובמהרה הפך למקום מועדף על בליינים רבים וגם כיום, אחרי קיץ 2011 ולפני עונת חורף נוספת הוא מהווה גורם חזק ומוביל בתחום. מבחינת שמו, גוסיפ (רכילות), המועדון אכן הצדיק זאת והשמועות עליו פרחו מפה לאוזן ומיחצ"ן למיוחצניו והמועדון הצליח למשוך קהל רב במהרה.


 


קהל המבלים המועדון הגוסיפ


ציבור הבליינים במועדון Gossip מגוון מאוד, מנהלי המקום פונים לפלח שוק איכותי שמחפש בילוי מהנה ומרובה אפשרויות, המבלים הם החל מצעירים יחסית שחוגגים במקרים רבים אירועים פרטיים כאלו ואחרים ויש גם בליינים מבוגרים וותיקים יותר בסצנה. באופן כללי מדובר על קהל יעד שמבין את תחום חיי הלילה ומקבל במקום מענה הולם בהחלט לדרישותיו הבלייניות. הקבוצה שמאחורי הקמת מועדון הגוסיפ ב-2009 היא חבורת יזמי בילויים מוכרים שמאחוריהם הצלחות גדולות כמו האפטאון, גלינה בר, הדיסקוטק, ארתור פאב ועוד.


 


פרטים על בילוי במועדון גוסיפ


מועדון ה-Gossip הוקם ברחוב דפנה 6, מחוץ למיקומים השגרתיים של מועדונים בסצנה התל אביבית, המועדון נמצא בסמוך לבית המשפט בעיר והמיקום הוא ממש במרכז תל אביב. אך למרות המיקום בסמוך לשכונת מגורים ובמקום שאין ממש קרוב אליו מועדונים נוספים, הבילוי במקום כלל לא נפגע ואולי אף להיפך! מועדון גוסיפ פעיל באופן כללי בכל ימות השבוע, הן לקהל הרחב והן לאירועים פרטיים של בליינים המזמינים פינות ישיבה פרטיות וכדומה.


 


מחירי השתייה במועדון הגוסיפ דומים במהותם למחירים בכל המועדונים בעיר, כך שעל מנת ליהנות מכמה קוקטיילים איכותיים יהיה עליכם להיפרד מכמה עשרות שקלים לכוסית אחת או לא רחוק מכך במקרים הזולים יותר. הליינים המוזיקליים במועדון גוסיפ מתחלפים מעת לעת וניתן ליהנות ולרקוד במקום לתיקלוטים של דיג'ייז איכותיים ומובילים, הסגנונות מגוונים ונעים החל מדאנס רגיל שנשמע במגה ברים ועד סגנונות ספציפיים בליינים מסוימים.


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il