מאמרים - פוסטרים גדולים - מרעננים את הבית הדפסה מאתר מאמרים

פוסטרים גדולים - מרעננים את הבית

נכתב על ידי רז ולד

[ הדפסת המאמר ]

פוסטרים – איך לא עליתי על זה לפני כן ?!
גם מי שאין לו זמן או עודף במזומן, אם מזמן לא ביצעת איזה עידכון קטן באחד מחדרי הדירה, אנו רוצים לספר לך שבהחלט יש דרך פשוטה ומהירה להשיג את מה שרצית. את המילים האלו – למה לא עלינו על העניין הזה  לפני כן ... אני שומע שוב ושוב, והחלטתי  להקדיש לכך רגע ולספר בכמה מילים כי ייתכן וגם אתם  שקוראים את הכתבה הזו תקבלו ממנה ערך. ומה הערך? – במילה אחת : פוסטרים. וטיפה בפירוט – קפיצת מדרגה.

מצלמה? למי אין?
בסך הכל למי בימינו אין מצלמה? מצלמה דיגיטלית סטנדרטית. אם לא מכשיר אז בנייד שלך 100% שיש מצלמה לא רעה, ואני יכול להאמין שהצלחת כבר לצלם רגעים מיוחדים, רגעים מצחיקים, מקומות ואירועים, קומפוזיציות  ומשחקי אור וצל. אינך צריך להיות צלם מקצועי בשביל  להוציא תמונות מיוחדות ולקבל עליהן מחמאות. ובכן, למה בעצם לא להפוך את תמונות אלו לפוסטרים ולתלות אותן כיצירות אומנות על קיר ביתך או משרדך?

מאיפה לוקחים  את התמונות לפוסטרים -
פוסטרים ותמונות – תמונות ניתן להביא  מכל מקום כמעט. מהנייד מהמצלמה. אפשר לשלוף תמונות מאתרי אינטרנט וניתן גם לבצע סריקה של תמונות שאוהבים שהודפסו כבר. בימינו, שניתן למצוא גם תוכנות עיבוד תמונה שניתנות בחינם, פשוטות, ונגישות באינטרנט (ואם הנכם קצת מתקשים תאתרו בקלות ביו-טיוב סרטוני הדרכה גם בשפה העברית) – ניתן אפילו לגוון ולשפר עם צבעים משלכם לתמונה ובאופן כללי להביא אותה   לשיפור  קריאטיבי.

על איזה חומר להדפיס את פוסטר?

עובדים בדרך מיוחדת אשר מאפשרת לנו להגדיל תמונות קטנות ולהדפיסן בגדול. ומדפיסים על מה? פוסטרים אפשר להדפיס על המון דברים. מה שנפוץ  זה הדפסה של פוסטרים על גבי נייר פשוט או על נייר שמתאים לצילום איכותי וגם הדפסת פוסטרים על קאפה וגם על בד קנבס שמותחים על מסגרת עץ. כל אחד והסטייל האהוב עליו. כל אדם והתמונה שלו.

אז עכשיו זה הזמן לצאת מהמסגרת, למצוא תמונה ולשדרג את הבית. פוסטרים לחדר – ושלא תגידו שלא ידעתם.


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il