מאמרים - איך בוחרים מאפרת מקצועית? (חלק ב') הדפסה מאתר מאמרים

איך בוחרים מאפרת מקצועית? (חלק ב')

נכתב על ידי מירי דוק

[ הדפסת המאמר ]

שוק המאפרות המקצועיות עולה על גדותיו ומציע לך מגוון עשיר מאין כמותו לתחום זה. עליך רק לבחור במאפרת המקצועית הנכונה, זאת שתדע להפוך אותך ליפה ומיוחדת מאי פעם.


אז, כיצד לבחור במאפרת המקצועית המתאימה?


מיקום גיאוגרפי: חשוב שהמאפרת תשכון במקום קרוב לבית מגורייך. אינך צריכה לנסוע מצפון הארץ לדרומה על מנת להשיג את מבוקשך. מה גם שעד שתשובי לביתך חזרה מהמאפרת, כבר לא יישאר זכר לאיפור. ישנם מאפרות מקצועיות אשר מגיעות עד לבית הלקוחה, זהו יתרון עצום ואם את מאלה שאוהבות להישאר עם הפיג'מה כל הבוקר,אין שום סיבה שלא תשאירי בה גם בזמן שמאפרים אותך באופן מקצועי על הכיסא בביתך.


ניסיון: כידוע "אין חכם כבעל ניסיון" ולכן חשוב מאוד לוודא שהמאפרת המקצועית אותה בחרת, תהיה בעלת ניסיון עשיר ורב, בעלת וותק בתחום המקצועי המדובר ושחוב מכל בעלת המלצות. בקשי ממנה לראות תיק עבודות לפני שאת סורגת איתה. כיום, ניתן כבר לראות גלריה ועבודת שעשתה באתר האינטרנט של המאפרת עצמה. כך תוכלי להתרשם באופן אמיתי יותר מהתוצאות הספציפיות שלה. חשוב מאוד גם לערוך בירורים מראש, עם חברות או קרובות משפחה שכבר התאפרו אצל אותה מאפרת מקצועית בעבר.


התאמת הסגנון: כל אחת יודעת מהו סגנון האיפור המתאים לה ביותר. אם את בחורה עדינה שאוהבת איפור רך וקליל, עם כמה שפחות משחק של צבעים, כזה שכמעט ואינו נראה על פניך- עליך לבחור מאפרת שטובה דווקא בסגנון האיפור הזה. אם את בחורה שאוהבת איפור דומיננטי ודרמתי, עם משיחות אפורות תחת העיניים, אודם משמעותי ונוכחות שאין עליה עוררין- חפשי את זה שתהפוך אותך ליפה ביותר בסגנון זה. כיום, מאפרת מקצועית המכבדת עצמה מבחינת רמה ומקצועיות יודעת לגשת לכל סגנונות האיפור ולנסות אותן עליך על פי בקשתך. רק חשוב לערוך תיאום ציפיות מראש, על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר.

בהצלחה ובחירה נבונה!

שלכן,
מירי דוק

אודות הכותב:

מירי דוק - מאפרת וקוסמטיקאית מקצועית | נייד: 050-6360003 | אתר: www.miridok.co.il | דוא"ל: makeup@miridok.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il