מאמרים - אירועים המחייבים איפור הדפסה מאתר מאמרים

אירועים המחייבים איפור

נכתב על ידי מירי דוק

[ הדפסת המאמר ]

יש לכם ערב משמעותי בקרוב? אירוע משפחתי הקרב ובא? יומולדת? חתונה? אם סתם בא לכן להשקיע, לצאת מהשגרה ולהראות קצת אחרת... איפור מקצועי זה הפתרון!אחד מהקלפים החזקים ביותר אשר מחזיקות בידן הנשים, הוא קלף האיפור. איפור יכול להוות לא פעם פתרון לבעיית בטחון עצמי, רושם ראשוני, צליחת ראיון משמעותי ושינוי תדמית למטרות ספציפיות. מלבד העובדה שאנו משתמשות באיפור על מנת לנסות למשוך ולפתות לא פעם את בני המין השני, אנו בעיקר עושות זאת בשביל עצמנו. נשים רבות אוהבות ורוצות להראות יפות רק לשם ההרגשה הטובה, רק לעצם העובדה שהן משדרות יופי מקסימאלי שהן יכולות להפיק מעצמן, מלכותיות ואלגנטיות בכמה וכמה הברשות איפור קלות. וכאשר מדובר באיפור מקצועי, השינוי הוא בכלל קיצוני, מיוחד ומרשים אף יותר.

אם כן, ישנם לא מעט אירועים שלא חשבנו שגם אליהם אנו צריכות להגיע מצוידות באיפור מקצועי. כדי "לפתוח לכן את הראש" ליותר רעיונות, הבאנו עבורכן מספר רעיונות מקוריים.
אז, לאילו אירועים מומלץ לקחת מאפרת מקצועית תחת חסותך?

חתונה: טוב, זה בטח לא חידוש גדול שביום חתונתך עליך להראות היפה בנשים, וכן מרשימה ומהפנטת את הסובבים אותך מאי פעם. אך, כשאנו כותבים "חתונה" איננו מתכוונים דווקא ליום בו את זאת העומדת תחת החופה, עונדת טבעת ונשבעת אמונים, אלא דווקא היותך אורחת כבוד בחתונה של קרובת משפחה או חברה מאוד טובה. כן, גם אז חשוב מאוד ש"תדפקי הופעה" כמו שאת יודעת, זהו אירוע מרגש ביותר גם עבורך! ותהיי בטוחה, שמי שיודע על רמת הקריבה שלך ושל הכלה אף מצפה לראותך בחתונה עם נוכחות הן בפן האישי ובמיוחד בפן החזותי.
דייט חלומי: כבר הרבה זמן שאת חולמת לצאת עם הבחור הזה וטרם שמת את ידך עליו באופן רשמי. והנה, הגיע הרגע המיוחל בו הוא הציע לך (או שמא היית ממש אמיצה ואת הצעת לו...) לנסות את מזלכם הזוגי ולצאת ביחד. מבחינתך, זהו ערב מיוחד במינו בו עליך להשקיע את מירב המצברים והדרכים כדי לגרום לו להישאר לצידך ולהפוך ביום מן הימים לחברך הצמוד. כמה הברשות איפור מעל העיניים, משיחת מייק אפ מקצועי על עור פניך, טשטושים וליתושים במקומות הראויים - והתוצאה מרשימה מאין כמותה. לא שווה את המחיר? ספרי לנו כשתשובי ממנו עם מכתב אהבה מלהיב...
סיבה למסיבה: סתם כך, כי בא לכן להראות יפות ומיוחדות ביום שגרתי ורגיל. יום שגרתי שיהפוך להיות יום מיוחד במינו דווקא בגלל שתרגישו יפות, שלמות עם עצמכן ומאות בטחון עצמי לפנות ולחייך למי שחולף בדרככן. כן כן, לפעמים שווה להשקיע ממש בלי סיבה מיוחדת, סתם לשם ההרגשה הטובה שלכן.
שלכן,
מירי דוק

אודות הכותב:

מירי דוק - מאפרת וקוסמטיקאית מקצועית | נייד: 050-6360003 | אתר: www.miridok.co.il | דוא"ל: makeup@miridok.co.il

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il