מאמרים - מיומנו של סוחר - 04.10.2011 הדפסה מאתר מאמרים

מיומנו של סוחר - 04.10.2011

נכתב על ידי trade 247

[ הדפסת המאמר ]

נדנדה בבורסת בת"א


לאחר עליות שערים חדות אתמול בבורסת ת"א הבוקר והתייצבותו של טרכטנברג בועדת הכספים בכנסת לקראת הצבעה על מסקנות הועדה שבראשותו, שתתקיים בשבוע הבא, נפתח המסחר בירידות חדות, זאת לאחר ירידות חדות במדדים המובילים בוול סטריט – הדאו ג'ונס והנאסדק שעלו בשיעור של 2.36% ו2.53% בהתאמה. באירופה גם כן ירידות בבורסות על רקע הדאגה ממצבה הכלכלי של יוון: הDAX הגרמני ירד 2.70%, במילנו נרשמו ירידות של 2.12%, בפריז נרשמו ירידות של 2.60% ומדד הפוטסי בלונדון ירד ב2.27% ואני החלטתי לנצל את כל הירידות כדי להשקיע באופציות דיגיטליות ולאזן את ההפסדים שלי במניות שאני משקיע בהן לטווח ארוך.


הדולר ממשיך לטפס


אין ספק שלאחרונה הכוכב במסחר במט"ח הוא הדולר שממשיך לעלות גם הבוקר עד כדי שער של  3.76 שקל לדולר ורושם גם עליה מול היורו בשיעור של 0.26%. מספר מומחים מאמינים שהדולר ימשיך לעלות ויגיע בקלות שער של 3.80 שקל. אני בודק את הגרפים ורואה שהאירו יורד גם מול השקל בשיעור של 0.43% . אני כמובן לא מסתפק בתשואות נמוכות וחוזר לזירת המסחר באופציות בינאריות - שם מחכים לי 85% תשואה על ירידות או עליות ביורו דולר. מה שנשאר לי להחליט הוא כמה אני משקיע ולכמה זמן. אני מעיין בגרפים ונכנס לביזפורטל כדי לראות את המגמה. למדתי כבר לקבל החלטות מושכלות במסחר בשוק ההון ולא לקחת הימור.


הנפט הצניחה


אמנם מחיר הדלק בישראל רק ממשיך לעלות אך בעולם מחיר הנפט ממשיך לרדת ונכון לשעה 11:10 הירידה היא בשיעור של אחוז וחצי. הזהב עולה הבוקר בשיעור של 0.71%. ואילו החיטה יורדת הבוקר בשיעור של 0.82%. כולם מדברים לאחרונה על איך אפשר לנצל את עליית מחיר הזהב, אבל מה עושים שהוא יורד? אופציות דיגיטליות מציעות תשואה גבוהה גם על מסחר בסחורות וניתן לרכוש אופציות PUT ולהרוויח בהתאם.


סקירת שוק ההון לא מהווה המלצה למסחר באופציות דיגיטליות. כל הנכסים המוזכרים בסקירה מהווים נכסי בסיס לאופציות דיגיטליות בחברת easytrade פיננסים שמציעה מסחר ב90 נכסים.

אודות הכותב:

easytrade מסחר דיגיטלי מתקדם -  מסחר באופציות  אופציות בינאריות

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il