מאמרים - פענוח מפה אסטרולוגית של יאיר לפיד בן מזל עקרב הדפסה מאתר מאמרים

פענוח מפה אסטרולוגית של יאיר לפיד בן מזל עקרב

נכתב על ידי נורה רימון

[ הדפסת המאמר ]

 יאיר לפיד הוא איש של ניגודים הוא לא רק איש נעים ונחמד כפי שהוא מצטייר בטלויזיה יש לו גם צד אגרסיבי והוא מתרגז מהר. הוא מודע לתכונה זו כנראה ולכן הוא עוסק באיגרוף אשר בוודאי עוזר לו לפרק אגרסיות ולמתן אופי די סוער.


 הוא תפס את הוריו חיים טוב ביותר ביניהם וזה כן עוזר לו להרמוניה נפשית ובעל התאמה בין מודע לתת מודע עם פחות מאבקים פנימיים.


 יש לו הרבה כוכבים במזלות הרגש ולכן הוא איש מלא רגש בעל רגישות רבה ובעל משפחה למופת.


 מזל עקרב מטבעו מביא לעומק באופי אבל אצלו זה מודגש יותר מכיוון שהשמש נפגשת הרמונית עם שליט עקרב (פלוטו) וכך עומק זה יוצא החוצה בצורה יפה ונעימה ולא בצורה עוקצנית כשם שבדרך כלל אצל בן מזל עקרב.


 החשיבה והתקשורת שלו מגוונות למדי. בילדותו סבל מחוסר ביטחון בשטח זה אולם עם השנים במצב זה מקבלים אמביציה ומשלימים את החסר במיוחד אצלו. הוא מעמיק ויסודי, מבריק ומקורי, בעל השראה, יודע לפנות אל הרגש ובעל אינטואיציה רבה.


 בדרך כלל יש לו הצלחה במעשי ידיו אך לעתים הוא עלול ללחוץ יותר מדי מתוך כוח רצון מוגזם אך אם ברצונו לעסוק בפוליטיקה אולי זאת מעלה אך הוא צריך לעבוד על האימפולסיביות שלו.


 הוא אדם רוחני מיסודו ומומלץ לו להתעניין בשטח זה מכיוון שזה יעזור לו להבין טוב יותר את דרכו של העולם וגם ייתן לו יותר יציבות.


 ולבסוף, האיש נולד עם השגחה עליונה אין זה אומר שהוא לא יעבור את שזימן לו הגורל אלא לכשישקע האבק יתברר שהוא במצב טוב. (אגב לשמעון פרס יש כזה).


 


www.norarimon.co.il


 


050-3331915

אודות הכותב:

אני אסטרולוגית מנוסה מזה 20 שה המעניקה יעוץ מקיף ומעמיק במטרה להביא למודעות האדם את חוזקותיו וחולשותיו כדי שיוכל להשתמש בהם באופן מושכל ובחירותיו בחיים תהיינה מודעות יותר. אי מלמדת אסטרולגיה כדי שהרבה אנשים יוכלו להקמנות תורה חשובה זאת.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il