מאמרים - איך בוחרים מעסה? הדפסה מאתר מאמרים

איך בוחרים מעסה?

נכתב על ידי דני גלעד

[ הדפסת המאמר ]

טיפול ספא מהווה את אחת החוויות הטובות ביותר שכל אחד יכול לשאוף אליהן. אין כמו עיסוי טוב ומרגיע, משחרר ומרפה שאיש מקצוע מבצע עליך. אך אם אתה רוצה ללכת לטיפול ספא, לא הכל חייב להיות מובן מאליו ואם חשוב לך הטיפול ואתה רוצה לצאת מרוצה, יש כמה נקודות מאוד חשובות שאתה יכול לבדוק אותן לפני שהטיפול מתחיל. את בחירת המעסה אתה צריך להתחיל עם בחירת מין המעסה. בספא ישנם גם מעסים וגם מעסות ואתה יכול לבחור את מי שנוח לך יותר. יש גברים שיהיה להם נוח יותר שמטפלת תעסה אותם ויש גברים שיעדיפו דווקא ידי גבר, גם מתוך צניעות וגם מתוך ביישנות (ואולי עוד). כל אחד והסיבות שלו. אז מה קורה אחרי שבחרת את המעסה שלך? הנה כמה נקודות חשובות נוספות:


 


הסמכה וניקיון – שניים חשובים


בטח יצא לך ללחוץ מעט על הכתפיים והשכמות של אחרים ואמרו לך שאתה יודע לעסות כמו שצריך ויש לך ידי זהב. יכול להיות שהכל נכון וטוב ויפה, אבל יש הבדל גדול בין מי שיודע ללחוץ על נקודות ובין מי שיודע על אלו נקודות ללחוץ מהסיבות הנכונות. אם אתה הולך לטיפול ספא בשביל לקבל עיסוי, חשוב מאוד לבדוק מהי ההסמכה של המעסה. היום חובה לעשות זאת עם תעודה מתאימה שמראה כי המעסה הוסמך על ידי מוסד לימודים מוכר. מעבר לכך, כדאי מאוד לוודא שמדובר במעסה אסתטי. זו לא שאלה של יפה או לא יפה, אלא פרטים קטנים וחשובים כמו ציפורניים גזורות, בגדים נקיים וכמובן ריח נעים. אתה לא רוצה להיכנס אל חדר טיפולים של ספא ברחובות ולסבול מריח לא נעים של המעסה שלך.


 


תקשורת בין אישית חשובה


כאשר אתה כבר נכנס אל חדר טיפולים של ספא, מומלץ מאוד לפתוח בשיחה קצרה עם המעסה כדי להבין על מה מדובר פה. העיסויים הללו הם אמנם מרגיעי גוף ונפש, אך אם אתה בא עם כאבים בגב או בכל מקום אחר, כדאי מאוד שהמעסה יתחקר אותך קצת ויבין מהן הבעיות שמלוות אותך. יכול להיות שבעקבות הידע המקצועי שלו הוא יבין יותר מה יכול להציק לך ויטפל גם בבעיה הפיזית שבאת בגללה וגם באזורים אחרים שמשפיעים או מושפעים מכך.


 


פרטים שיכולים להשפיע


-        לפני שאתה  מתחיל בטיפול, בדוק עם הספא האם ישנם מבצעים מיוחדים על טיפול מיוחד. יכול להיות גם שמספר טיפולים יהיו משתלמים יותר מאשר טיפול בודד.


-        חשוב לוודא שהגינות המעסה היא חלק בלתי נפרד מהטיפול. אם מדובר על טיפול רפואי, אף מעסה לא אמור לשלוח ידיים ולבצע מהלכים לא הגונים לכאורה – אלא אם כן יש בכך צורך ואתה מסכים במסגרת הטיפול הרשמי. 


-        אתה צריך להירגע עוד לפני שאתה מתקרב לכל ספא שהוא. 


 

אודות הכותב:

נכתב על ידי דני גלעד מעצב אתרי אינטרנט WE BUILD IT  וקידום אתרים. בזמני החופשי אני חובב גדול של עיסויים כמו שיאצו, עיסוי רקמות עוד מגוון טיפולי ספא

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il