מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

  העולם מורכב מארבעה יסודות וכך גם כל אדם התורות של המזרח הרחוק מוסיפות עוד יסוד. היסודות שלנו הם - אש (יוזמה והתלהבות), אדמה (מעשיות ויישום) אויר (חשיבה ותקשורת) מים (עולם הרגש).


 השבוע לא מופיע יסוד המים כך שניתן לומר שבשבוע זה לא מופיעים מניעים רגשיים ולכן תחסר חמלה והוא יהיה נוקשה כאילו חסר לו מים.


 השמש ממשיכה עם אותם היבטים משבוע שעבר כלומר האנשים עדיין יהיו יוזמתיים אך תהיה בהם שתלטנות, אובססיביות ורצון להיכנס ל'קישקעש' של השני כדי לדעת איך לפעול גם לטובתו וגם נגדו.


 מרקורי האחראי על החשיבה ותקשורת מקבל השפעות מנוגדות השבוע מצד אחד הוא זריז מחשבה ומביע מחשבותיו ברהיטות ובשנינות מצד שני הוא הופך אובססיבי ברצותו לכפות את דעתו על משנהו כתוצאה מכך שהמחשבה והתקשורת שלו הופכות להיות סוערות.


 בנוסף הוא מקבל היבט דיס הרמוני מאורנוס היכול במצב הטוב לתרום לתובנות אך למעשה תורם יותר למתח עצבי.


 בהמשך השבוע נכנסת השמש למזל מאוזניים וגם ונוס, שליטת המזל נמצאת בו וזה בדרך כלל מעיד על אוירה נעימה. מאוזניים רוצים לראות סביבם רק הרמוניה ויופי ומפנים כתף קרה לדברים המכוערים של החיים כמו מחלות של אחרים.


 מכל מקום זה יכול היה להיות חודש מקסים לולא ההיבטים שכבר צוינו ולולא ההיבטים שמקבלת ונוס שליטת המזל.


 ונוס היא לא רק אחראית על מערכות יחסים אלא גם על אושרו של האדם והשבוע היא מקבלת היבטים מאד לא הרמוניים ובכך שוללת הרגשת אושר.


 עובדה בולטת לעין היא שהכוכבים האחראים על הרס דברים שאבד עליהם הכלח ואל הגורמים להרס ולבנית חדש הם הדומיננטיים ביותר במפת השמים וביניהם הם בהיבט הרסני עובדה המעידה על כך שזה מה שחווה האנושות.


 www.norarimon.co.il


 050-3331915

אודות הכותב:

אני אסטרולוגית מנוסה מזה 20 שה המעניקה יעוץ מקיף ומעמיק במטרה להביא למודעות האדם את חוזקותיו וחולשותיו כדי שיוכל להשתמש בהם באופן מושכל ובחירותיו בחיים תהיינה מודעות יותר. אי מלמדת אסטרולגיה כדי שהרבה אנשים יוכלו להקמנות תורה חשובה זאת.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il