מאמרים - שירותי אחיות לאורך כל היממה הדפסה מאתר מאמרים

שירותי אחיות לאורך כל היממה

נכתב על ידי גיל גיל

[ הדפסת המאמר ]

שרות אחיות 24 שעות בבית יספק לכם את ההשגחה המקצועית ביותר בין אם אתם סובלים ממחלה אשר פגעה בתפקודכם באופן זמני או קבוע, ובין אם הגעתם למצב סיעודי הדורש טיפול רפואי מתמיד. השירות מספק אחיות לשמירה בבית, השגחה וסיוע בבית החולים, טיפול בבית אחרי ניתוח, וליווי המטופל לכל טיפול הדרוש לו במרכזים הרפואיים השונים, או אירוע משפחתי בו הוא מבקש להשתתף.


אם עברתם הליך כירורגי ייתכן ואתם זכאים להשתתפות של אחות סיעודית בבית ל24 שעות. השרות הרפואי יקל על המטופל הסיעודי ועל בני משפחתו והוא יינתן לכם על ידי אחיות מוסמכות ובהתאמה אישית לצורכיכם המיוחדים. האחות המקצועית תותאם לכם על פי תחום התמחותה ובהתאם להליך הניתוחי אותו עברתם, והיא תוכל לספק לכם את כל התנאים הרפואיים והנפשיים בכדי להשתקם במהרה ולשוב לשגרה מבורכת. אחיות לשמירה בבית תוכלנה להישאר עם החולה במהלך שעות היום או הלילה, בימי חול, חג או שבת, והכול על פי דרישת המטופל ובני משפחתו.


אנשים רבים נעזרים בשרותיהם של מטפלים סיעודיים מעניק רוגע נפשי והשגחה מלאה בכל זמן. בחברות הסיעוד השונות תוכלו לקבל מידע ראשוני חיוני בנוגע לתנאי הזכאות לטיפול בבית אחרי ניתוח כאשר לאחר מכן תוכלו ליצור קשר עם נציגי הביטוח המשלים בקופת החולים שלכם או עם נציגי הביטוח הפרטי, ולבדוק את היקף זכאותכם. בעת שתישלח אליכם האחות המוסמכת תוכלו לקבוע את היקף שעות ההשגחה הנחוצות לכם על פי צורכיכם.


בסיום טיפול סיעודי פרטי תוכלו להזדכות מול הביטוח הרפואי תמורת הצגת חשבונית הטיפול. ההחזר הכספי אשר יינתן לך יהיה בהתאם לזכאותך ולתנאים אשר נחתמו במעמד כריתת ההסכם מול נציגי הביטוח הרפואי. אם גם לאחר תום תקופת הזכאות, תהיו מעוניינים להמשיך לקבל שרות אחיות 24 שעות בבית, תוכלו תמיד להסדיר זאת מול חברות הסיעוד בהן נעזרתן ולהמשיך לקבל את השירות המקצועי גם באופן פרטי.


 


 

אודות הכותב:

מאמר זה נכתב בידי חברת יד לאחיות ועוסק בענף הסיעוד והטיפול עבור קשישים, מוגבלים, ובעלי צרכים מיוחדים

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il