מאמרים - עבודות איטום גגות הדפסה מאתר מאמרים

עבודות איטום גגות

נכתב על ידי jusahbutr jusahbutr

[ הדפסת המאמר ]

אם העברתם את החורף האחרון בהתחמקויות מטיפות הגשם שדולפות מגג ביתכם ובהתבוננות מיואשת על כתמי הרטיבות שנוצרו על קירותיכם, סימן שחומרי האיטום שעל גג ביתכם כבר איבדו את יעילותם. לכן, מוטב שתמהרו לבצע עבודות איטום גגות לפני שיגיע החורף הבא.


מכינים את הבית לקראת החורף


"קורת גג מעל לראשנו" היא הרבה יותר מביטוי מטפורי. כי הבית שלנו אמור, בראש ובראשונה, לספק לנו הגנה מפני איתני הטבע ולהבטיח שנהיה יבשים ומוגנים בכל עונות השנה. בדיוק בשל כך, עבודות איטום גגות הן חלק מהותי וחיוני לתקינותו של הבית שלנו. והזמן הטוב ביותר לדאוג לביצוען הוא בתקופת הקיץ, לפני שיגיע הגשם הראשון.


גם אם נדמה לכם שהחורף הישראלי הקצר והמועט בגשמים אינו מהווה סיבה טובה מספיק כדי להשקיע כסף בעבודות איטום גגות, כדאי שתדעו שלכמות הגשמים אין כל משמעות על ההחלטה האים לבצע איטום גגות. כי גם יום בודד של גשם עלול לגרום נזקים כבדים לבית שלא נאטם כראוי. לכן, אם אתם יודעים שחומרי האיטום הישנים שעל גג ביתכם כבר איבדו את יעילותם, ושהגג שלכם כבר לא מספק לכם הגנה הרמטית מפני הגשם, הזמינו בהקדם איש מקצוע שיבצע עבורכם עבודות איטום גגות. ובקיץ, כשגג הבית יבש לחלוטין, זוהי ההזדמנות הטובה ביותר לעשות זאת.


עבודות איטום גגות – פותרות את כל הבעיות


עבודות איטום גגות נועדו לספק לגג הבית שלכם שכבת הגנה שתמנע מהגשם לחדור דרכו. כי גשם עלול לגרום למבנה שלכם לא מעט ליקויים ובעיות:
    • פגיעה באיכות החיים – עבודות איטום גגות יבטיחו שהגשם לא יחדור לביתכם ויטריד את מנוחתכם, ושאתם לא תאלצו למלא את ביתכם בדליים ובסירים כדי לאסוף את הטיפות הדולפות.

    • פגיעה בחזות האסתטית של הבית – עבודות איטום גגות ימנעו את היווצרותם של כתמי רטיבות, טחב ועובש, וכן את התקלפות הצבע מהתקרות ומהקירות, באופן שיכער את ביתכם.

    • מפגעים בטיחותיים – עבודות איטום גגות יבטיחו שתגורו בבית תקין, שלא יסכן את שלומכם. לדוגמא: הודות לחומרי האיטום, מים לא יחדרו לתשתיות החשמל שבקירות ואתם לא תסתכנו בהתחשמלות.

    • סכנות בריאותיות – עבודות איטום גגות גם ימנעו את היווצרותם של נגעי עובש וטחב, שמעכירים את איכות האוויר שאנו נושמים ומסוכנים לבריאות (במיוחד עבור קשישים, ילדים וחולי אסתמה).

    • הפסדים כספיים – עבודות איטום גגות יבטיחו שביתכם לא יסבול מליקויים רבים, שתיקונם יעלה לכם הרבה מאוד כסף. ומעל לכל – עבודות האיטום יבטיחו שערך הבית שלכם לא ירד, כך שכאשר תרצו למכור / להשכיר אותו, תקבלו עליו את התמורה המקסימלית.

מי מבצע עבודות איטום גגות?


כשמדובר בבתים חדשים, שנמצאים בתהליכי בנייה, האחריות לביצוע עבודות איטום הגגות היא של הקבלן המבצע. אולם במבנים ישנים, שבהם חומרי האיטום התיישנו ואיבדו את כושר האיטום שלהם, על הדיירים / בעלי המבנה לבצע את עבודות האיטום בעצמם. לשם כך עליהם לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בביצוע עבודות איטום גגות. חברה זו תוכל להתאים עבורם את שיטת האיטום האידיאלית, שתבטיח איטום הרמטי וארוך טווח לגג הבית שלהם.


 

אודות הכותב:

עבודות איטום- האחים אזרד

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il