מאמרים - בריאות - שלפוחית שתן הדפסה מאתר מאמרים

בריאות - שלפוחית שתן

נכתב על ידי גת טיטל

[ הדפסת המאמר ]

5 מאמרים להפצה- גת גורן


 


   1. מאמר בנושא ערמונית מוגדלת


האם אתה סובל מלחץ בשלפוחית ותכיפות במתן שתן גם בשעות הלילה? האם אתה חש שהשלפוחית כל הזמן נפוחה ושזרם השתן עצמו חלש?האם אתה סובל מכאבים במתן שתן?זיהומים חוזרים בדרכי השתן ובעיות בתפקוד המיני?


ייתכן ואתה סובל ממצב של ערמונית מוגדלת שגורם ללחץ על השופכה ולתופעות לוואי אלו שנובעים מחסימה של מוצא השלפוחית ולפגיעה בבלוטת השלפוחית שממוקמת בצוואר שלפוחית השתן. קודם כל, אתה יכול להירגע- אתה לא לבד. כ-25% מהגברים בגילאי 40-50 סובלים מבעיה זו  שהיא ברת טיפול.


 


במידה והינך סובל מאחד או יותר מהתסמינים הללו אנו ממליצים לפנות לאורולוג לבדיקה. הרופא-אורולוג יבצע מספר בדיקות שיוודאו האם התסמינים שמהם הינך סובל נובעים מבעיה של פרוסטטה מוגדלת שלה כמובן יש טיפול  מומלץ ומקצועי במרפאת גת גורן.


 


שיטת גת גורן לטיפול בבעיה של ערמונית מוגדלת פותחה לאחר שנים רבות של מחקר על ידי דר' יגאל גת ודר' מנחם גורן והיא מתבצעת ללא תופעות לוואי או כאבים שקיימים בשיטות טיפול אחרות.


 


בתהליך הטיפול לפי שיטת גת גורן מבוצע ניתוח ערמונית שבו מאותרת בעיית הוריקוצלה של רשת ורידים פגועה שהזרימה בצורה מופרזת טסטוסטרון לבלוטת הערמונית ולמעשה גרמה לבעיה של הערמונית המוגדלת. טיפול גת גורן הינו חדשני ומטפל במקור הבעיה ולא בסימפטומים של בעיית פרוסטטה מוגדלת וכן בעל יתרונות בולטים של חוסר סיכון של פגיעה בפוריות,ללא כאב, ללא צורך באשפוז ללא צורך בפתיחת בטן,מבצוע בהרדמה מקומית ועוד.


 


פנה עוד היום למרפאת גת גורן לקביעת בדיקת ייעוץ עם המומחים שלנו שבה יבוצע אבחון מקיף והמלצה באם שיטת גת גורן תהיה יעלה במקרה הספציפי של ערמונית מוגדלת.


למידע נוסף על הטיפולים בפרוסטטה מוגדלת לפי  שיטת גת גורן ואבחון התסמינים של ערמונית מוגדלת-


 


 


 


 


 

אודות הכותב:

שלום לכולם שמי רונית ואני מנהלת מחלקת ניתוח ערמונית  בבית החולים. אשמח לעזור להפיץ מידע על ערמונית מוגדלת או כול טיפו אחר שתצטרכו בגוף בגלל בעיה של פרוסטטה מוגדלת תודה ובריאות לכולם רונית עכברוש מחלקת בריאות כללית.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il