מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

 השבוע נפתח עדיין בסימן אופטימיות נוצר מפגש חדש בין השמש לבין מרס (המוציא לפועל של המפה) ובכך נמצא פתח להובלת אנרגיה בדרך הרמונית ובהרבה יוזמה. עם מפגש זה אנשים מוציאים לפועל את האמביציה שלהם בדרך לא אלימה.


 ונוס עדיין ממשיכה להיות בהיבט הרמוני למרס ובכך מביאה להרבה סימפטיה ומשיכה בין המינים אלא שעדיין קיימים ההיבטים (מפגשים) המפריעים משום שקיימת הרבה קנאה העלולה לגרום לפרידה, חוסר התאמה מינית וצורך רב בריגושים יוצאי דופן הגורם להתחלת יחסים וסיומם באופן מהיר.


 בנוסף, בסוף השבוע נפרדת ונוס מהשמש והאווירה הנעימה שהיא ניסתה בכל כוחה להשרות בין כל ההיבטים הקשים נעלמת גם היא.


 מרקורי כוכב החשיבה והתקשורת מתחיל את השבוע עם היבטים מצוינים הגורמים לאנשים להבין אחד את השני טוב יותר ומתייחסים אחד לשני בסובלנות ובסבלנות אך ככל שממשיך השבוע הוא מאבד את ההיבטים הללו ויחד איתו גם התקשורת בין בני האדם לשכנם ובין האנושות כולה.


 בסוף השבוע השמש מקבלת שני מפגשים קשים מאוראנוס ומפלוטו שניהם כוכבים שבמפגש שלילי עלולים להרבה נזק ואלימות, שינויים דרסטיים ומהפכות.


 בנוסף מרס (השש אליי קרב) מקבל היבט לא הרמוני מאת יופיטר. ליופיטר יש תכונה שהוא מרחיב כל כוכב שהוא נפגש בו ובכך שוב יש סכנה מתאבונו של מרס (אל המלחמה) שיגרום לקרבות מרובים.


 כל ההיבטים הללו עלולים גם לגרום לאסונות טבע וולקניים.


 www.norarimon.co.il


 050-3331915


  

אודות הכותב:

אני אסטרולוגית מנוסה מזה 20 שה המעניקה יעוץ מקיף ומעמיק במטרה להביא למודעות האדם את חוזקותיו וחולשותיו כדי שיוכל להשתמש בהם באופן מושכל ובחירותיו בחיים תהיינה מודעות יותר. אני מלמדת אסטרולגיה כדי שהרבה אנשים יוכלו להקנות תורה חשובה זאת.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il