מאמרים - עבודה בחוץ לארץ הדפסה מאתר מאמרים

עבודה בחוץ לארץ

נכתב על ידי bartenders bartenders

[ הדפסת המאמר ]

העבודה בחו"ל קוסמת  לצעירים רבים אחרי צבא אשר מעוניינים לעבוד קשה ובמקום שכר המינימום בארץ, להרוויח הרבה כסף, בזמן קצר, ובמטבע חוץ. קיים  מגוון רחב של אפשרויות לעבודה בחו"ל – באירופה, ארצות הברית , אוסטרליה ויפאן.


היתרון של עבודות בחו"ל, שרובן אינן דורשות ניסיון קודם, דבר שמתאים לשכבת הגיל אליה הן פונות-  בעיקר צעירים אחר צבא.


עבודה בחו"ל  קיימת בשפע וניתן למצוא מגוון רחב של חברות והצעות עבודה מפתות לחיילים משוחררים, וסטודנטים. ניתן להיעזר בלוחות דרושים באתרים שונים שמציעים ומרכזים הצעות עבודה בחו"ל,  וגם בחברות השמה שעוסקות בגיוס עובדים לעבודות שונות בחו"ל.


מבין מדינות המערב, ניתן למצוא בארה"ב את מגוון העבודות הרחב ביותר.  החל ממכירות – כמו מכירת מוצרים שונים בקניונים, סוכני נדל"ן, מכירת ציורי שמן ו הובלות,  וכלה בדיג באלסקה ואתרי קידוח נפט.  אם נוסעים לארצות הברית, יש צורך בהוצאת ויזה.


גם עבודה באירופה נחשבת ליעד עבודה בחו"ל מהטובים ביותר, עם רמת חיים גבוהה ותיירים רבים המעלים את המכירות.  ברוב מדינות אירופה ניתן לעבוד ורק עם דרכון אירופאי פרט למספר מצומצם של מדינות בהן ניתן לעבוד על ויזת סטודנט או עם אישורים מיוחדים מהמדינה בה עובדים.


שוק העגלות בקניונים צמח והגיע גם לאירופה. אך יש לציין כי  באירופה דרוש ידע בסיסי בשפה המדוברת באותה מדינה.


פוטנציאל רווחי גבוה יש  במיוחד במכירות בקניונים בתקופת הכריסמס ובחודשי הקיץ . המוצרים הנמכרים ביותר בעבודה בקניונים הם מוצרי ים המלח, מחליקי שיער וכדומה. השכר בעבודה בקניונים מגיע לסכומים נאים ומורכב מאחוזים מהמכירות היומיות ולא ממשכורת בסיס, וזאת כתמריץ לעובדים. יחד עם זאת, העבודה בקניונים הינה קשה כיון שהיא מצריכה עמידה ממושכת כאשר צריך להדגים את המוצר ולנהל שיחת מכירה עם הלקוח.


מי שלמד ב קורס ברמנים בארץ  -  זהו אחד התחומים שגם כן פותח דלת  לעבודה בחו"ל. לברמן במועדונים נחשבים ב ניו יורק  או לוס אנג'לס, להרוויח כסף בכל מקום בעולם וגם ליהנות מהעבודה.


מסיבה זאת, יש צורך לוודא  שבית הספר בו בחרתם ללמוד לימודי ברמן בארץ, מעניק גם תעודה בינלאומית אשר מאפשרת להשתלב בברים ומועדונים במקומות שונים בעולם, ומוכרת על ידי ארגון הברמנים העולמי IBA . תעודה זו הינה הסמכה בינלאומית בתחום המוזגות וההכנסה גבוהה כאשר עובדים בחו"ל.


לעבודות בחו"ל יש כאמור פוטנציאל כספי הגדול, שנובע גם מהפרשי ערכי המטבע בין המדינות בהן עובדים לבין ערך השקל ומאופי העבודה, המאפשר להרוויח סכומים גדולים בזמן קצר.


יש לקחת בחשבון גם כי העבודה בחו"ל אינה מתאימה לכל אחד. הניתוק מהמשפחה, החברים, הבדלי המנטאליות וקשיי השפה יכולים להוות קושי ויש לקחת אותם בחשבון. 


כמו כן, אם מתקשרים עם חברת השמה מומלץ לוודא מה קורה מרגע הנחיתה. האם החברה מציעה איסוף משדה התעופה, כמה ימים יעברו עד אשר תתחילו לעבוד באופן שוטף,  מהם תנאי הדיור שהחברה מציעה לכם.  המיקום של הדירה, מרחקה ממקום העבודה והאם תקבלו רכב מהחברה לצורך נסיעות אליה.


 

אודות הכותב:

חולמים להיות ברמנים? מחפשים מידע ומבצעים אודות קורס ברמנים,  הפורטל המקיף ביותר לקורס ברמנים נותן לכם את כל המידע  http://www.bartenders.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il