מאמרים - איפה עוגנים במהלך קרוזים בסקנדינביה? הדפסה מאתר מאמרים

איפה עוגנים במהלך קרוזים בסקנדינביה?

נכתב על ידי הדני קרוזים

[ הדפסת המאמר ]


קרוזים, הפלגות נופש,  שייטכמות הנופשים המגיעים אל הפלגות נופש של קרוסים בסקנדינביה גוברת מדי שנה. הנופים המרשימים באזור, שכוללים קרחונים מתנפצים, מתווספים לחיות המקסימות שמסתתרות מתחת לפני הים - ברי מזל יוכלו לחזות בדולפינים או לווייתנים שישחו בצמוד לספינה בה מתקיים שייט של קרוזים. במהלך השהות בסקנדינביה אפשר לבקר בבירות שטוקהולם וקופנהאגן, ואף לבקר ביעדים פסטורליים ורגועים יותר כמו גיירנגר.


סוכנות הנסיעות הדני קרוזים מספקת הפלגות נופש לסקנדינביה וכן שייט של קרוזים ליעדים נוספים ברחבי העולם. דרך הסוכנות ניתן להזמין מוצרים נלווים כגון שירותי השכרת רכבים וחדרים בבתי מלון. עונת שייט של הפלגות נופש בסקנדינביה נחשבת קצרה במיוחד - קרוזים נערכים רק בין החודשים מאי לאוגוסט.


הפיורדים, מפרצים צרים אשר עוברים בין הרים ונכנסים אל הים, נחשבים לאחת מהאטרקציות הפופולריות של סקנדינביה. כדי לחזות בפיורדים הללו, אפשר להתחיל שייט של קרוזים עם ביקור בגיירנגר, מפרץ מפורסם וכפר פסטורלי במיוחד. אפשר לעלות על אחד מההרים המקיפים את הכפר ולהשקיף על הנופים המדהימים שבאזור.


ביקור בערים המודרניות עשוי להיות דרך הולמת להמשכן של הפלגות נופש בסקנדינביה. תופעת טבע ייחודית במיוחד מזמינה תיירים רבים אל ערי סקנדינביה - במהלך כחודש שלם, השמש באזור לא שוקעת. אפשר לחזות בתופעת טבע זו בהלסינקי, בירת פינלנד, ובמסגרת השהות בעיר מומלץ לסייר בכנסיית הסלע - ללא ספק אחת מהכנסיות המיוחדות ביותר בעולם.


אפשר גם לבקר בשטוקהולם, בירת שוודיה, המציגה שילוב בין ישן לחדש. לצד ארכיטקטורה מסורתית, מומלץ גם לחזות בבנייה המודרנית שהתפתחה בשנים האחרונות וכן ליהנות מחיי הלילה הסוערים אשר התפרסמו ברבי סקנדינביה.


סוכנות הנסיעות הדני קרוזים מספקת הפלגות נופש לסקנדינביה. הספינות בהן מתקיימות ההפלגות כוללות את כל מה שצריך כדי להנעים את זמנם של הנופשים: מופעי בידור למבוגרים ולילדים, שירותי חדרים אישי, מסעדות גורמה, ואף בריכה שניתן לרבוץ בה בשעות היום והערב.


 

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il