מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

אחת הדרכים לניתוח האישיות וחיזוי העתיד היא הנומרולוגיה כאשר הרעיון העומד בבסיס תורה זו הוא כי המספרים של התאריך שבו נולד האדם יוצר מספר אחד בעל משמעות רוחנית ואנרגטית אשר באמצעות ניתוח מעמיק אפשר לנתב את האדם לייעוד שלו בתחומי החיים השונים בהתאם לתזמון הנכון ביותר עבורו.


נומרולוגיה עושה שימוש גם בערך המספרי שיש לאותיות באמצעות הגימטרייה לפי זה לכל אות בא"ב יש ערך מספרי המתחיל מ- 1 ובאם רוצים לדעת את המשמעות שיש לשם על האדם עושים את החישוב של כל האתיות יחדיו לשם בחינת התאמה זוגית או לצורך בחירת השם של הרך הנולד כך שהצירוף האנרגטי הנכון יביא לחיים על המסלול להצלחה.


מהי השיטה הטובה ביותר לחיזוי העתיד?


העולם המיסטי מציע שיטות רבות לניתוח האישיות כמו גם חיזוי העתיד דרך קריאה בקלפי טארוט, קריאה בקפה, אסטרולוגיה, תקשור או נומרולוגיה בכל אחת הדרכים הללו ניתן לקבל מידע בתחומים ונושאים רבים כאשר התורה של הנומרולוגיה יוצרת קשר ברור ובלתי אמצעי בין המדע והעולם הרוחני הקשורים במספרים.


לא משנה באיזו דרך תבחרו כדי להתחבר לעולם הרוחני, החשוב הוא כי תבחנו את אותו נומרולוג או נומרולוגית בקפידה ותנסו לקבל המלצות מחברים קודמים שכן רבים הם האנשים העוסקים בתחום זה שהינם בלתי מקצועיים ולא רק שתאבדו את כספכם אלא בעיקר תקבלו מידע שגוי אשר במקום להיות לכם לעזר עשוי אף להזיק.


מה ניתן לדעת באמצעות נומרולוגיה?


הצירוף של תאריך הלידה והשם של האדם יוצרים ייחוד מסוים ובעזרתם ניתן לקבל מידע אודות האישיות, המקצועות המתאימים, זוגיות, הייעוד בחיים , לבחון את האנרגיה בית העסק או הדירה לפי המספר וכך לבחון באם זה נכון ורצוי לגור באותו מקום שכן לפי הנומרולוגיה לכל דבר יש השפעה ולעתים אף מרחיקת לכת.


הרבה מן האנשים מרגישים שהם לא מצליחים להביא לידי מימוש את כל הרצונות שלהם ונשארים שנים על אותו מסלול , דווקא דרך נומרולוגיה ניתן לבחון את הזמנים הטובים ביותר לצאת לקראת שינוי כך שאכן תצאו לדרך חדשה.

אודות הכותב:

shimi

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il