מאמרים - ברמנים הדפסה מאתר מאמרים

ברמנים

נכתב על ידי bartenders bartenders

[ הדפסת המאמר ]

צעירים רבים רוצים להיות ברמנים. הם רואים את עצמם על הבר, במרכז תשומת הלב, מוזגים משקאות, מנהלים שיחה עם הבליינים מרווחים טוב. עבודה כברמנים יכולה להיות מרתקת ומהנה, אך גם דורשת יכולת לעבוד עם קהל, לעשות מספר דברים בו זמנית ולעבוד בעיקר בלילות. אם גם אתם חולמים להיות ברמנים, הנה כל מה שחשוב לדעת בדרך לשם.  • ברמנים זהו למעשה שמם של אותם אנשים שעובדים על הבר, תפקידם הוא לאייש את הבר, לדאוג לניהול ותפעול תקין שלו וכמובן, לשרת אנשים אשר מזמינים משקאות אלכוהוליים שונים.

  • כיום כל בר שיש לו דיספליי אלכוהולי, מחויב להחזיק ברמן. זה יכול להיות בר במועדון לילה, פאב, מסעדה ואפילו בית קפה, שם עבודתם של הברמנים מתמקדת בעיקר במיומנויות הכנת הקפה כמו הקצפת חלב מקצועית.

  • ברמנים מרווחים גם לפי שעות וגם מטיפים שהם מקבלים על הבר. זו הסיבה שהשכר שלהם יהיה בדרך כלל גבוה מהממוצע, כאשר ככל שלברמן יש יותר וותק בענף, כך יכול שכרו לשעה להיות גבוה יותר.

  • ברמנים עובדים בעיקר בלילה, היות ומדובר בעיקר בעבודה במקומות בילוי. בשביל להיות ברמנים אתם לא צריכים להיות בליינים, אבל חשוב שתאהבו להיות בסביבה של אנשים, מוזיקה, אלכוהול. מי שרואה את עצמו כטיפוס שקט ומופנם יותר, כזה שמעדיף לעבוד במשרד, צריך לשקול האם התחום מתאים לו.

  • יש מקומות עבודה שלא דורשים מברמנים תעודה מקצועית, אבל אין ספק שברמן שעבר קורס ברמנים ויש לו לא רק תעודה, אלא גם טיפים ומיומנויות ברורות איך לעבוד על הבר, יהיה אטרקטיבי יותר מברמן שלא התנסה בהכנת קוקטיילים

  • היתרון הברור בתחום הברמנים זה שאתה יכול להתחיל לעבוד מיד בתום הקורס, אין צורך בהתנסות כלשהי והרבה פעמים גם לא צריך ניסיון. קורס ברמנים זהו קורס קצר וממוקד שמטרתו להכשיר ברמנים לעבודה מיידית.

  • כמו בכל תחום, גם פה יש ברמנים שמצליחים להשתלב יפה מאוד ומרווחים סכומים נאים ויש כאלה שעושים פחות כסף. הסוד הוא להביא את עצמך בצורה הכי ישירה ולדעת לפתח מיומנויות נוספות מעבר להכנת משקאות, כמו יכולת מכירה, יחסי אנוש, יכולת לקרוא שפת גוף, רגישות לאנשים ואולי אפילו כמה קלפים שיהפכו את הבר לאטרקטיבי יותר ואותך לברמן שאין לו תחליף.

  • ומה לגבי תקופת העסקה במקצוע. כמובן שאין הגבלה וכל אחד יכול לעבוד כברמן כמה זמן שמתאים לו, אבל הממוצע בתחום הוא עד 5 שנים. היות ומדובר במקצוע שמדבר בעיקר לחיילים משוחררים או צעירים בתחילת שנות העשרים, התחום הזה מתאים להם, עד שהם מתייצבים על עבודה ביום או עד שהם מתחילים ללמוד. כמובן שיש גם הרבה סטודנטים שעובדים בתור ברמנים, על מנת לממן את הלימודים או כי היות ומדובר בעבודה בלילות, קל יותר לשלב אותה עם לימודים.

  • אם אתם רוצים להיות ברמנים, חשוב שתדעו שמעבר למה שאתם לומדים בקורס ברמנים, סביר להניח שתצטרכו להבין איך עובד הבר במקום בו אתם מועסקים. לכל בר יש התנהלות וכללי עבודה שונים ולכן הדרך הטובה ביותר להבין אם להיות ברמנים מתאים לכם, זה פשוט להתחיל לעבוד או להירשם לקורס ברמנים ולראות אם יש לכם גישה לתחום

אודות הכותב:

חולמים להיות ברמנים? מחפשים מידע ומבצעים אודות קורס ברמנים,  הפורטל המקיף ביותר לקורס ברמנים נותן לכם את כל המידע  http://www.bartenders.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il