מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

השבוע נפתח עם הרבה מפגשים הרמוניים בין הכוכבים דבר המשרה אוירה אופטימית יותר מאשר בשבועות האחרונים.


 רוב המפגשים האלימים וזה המשרה אוירה קודרת מתחילים להתפוגג אבל עדיין נשאר מפגש לא הרמוני בין שני כוכבים אלימים (אוראנוס ופלוטו) והוא כשלעצמו עדיין עלול לגרום למצבי הרס ולאלימות.


 אולם, להבדיל משבועות קודמים כל יתר הסכנות הגדולות ובמיוחד האוירה הקשה כבר מאחורינו.


 הכוכב שמקבל יותר מפגשים מכל כוכב אחר בתקופה האחרונה הוא פלוטו. זהו כוכב שאחראי על הרבולוציה שכתוצאה ממנה מתרחשת אבולוציה ואכן נראה שזה מה שקרה בעולם וגם בארץ בתקופה האחרונה.


 ונוס כוכב האהבה ומערכות היחסים גם היא במפגשים הרמוניים ותורמת להרגשה נעימה רוב השבוע אך בסופו היא מקבלת מפגש לא הרמוני מאוראנוס הגורם לחוסר יציבות במערכות יחסים. יחסים מתחילים בקול תרועה רמה ונגמרים בקול ענות חלושה. המטרה היא ריגוש בלבד וכתוצאה מכך נוצרים יחסים לא יציבים.


 בנוסף בסוף השבוע ונוס מקבלת מפגש לא הרמוני עם פלוטו וכתוצאה מכך הופכים היחסים מוכוונים בעיקר לכיוון סקס ויש הרבה למידה דרך משברים במערכות יחסים. גם כאן הרבה מערכות בהשראת מפגש זה יכולות להסתיים.


 מרקורי כוכב התקשורת והחשיבה נפגש הרמונית עם יופיטר כוכב האופטימיות ולכן החשיבה השבוע היא אופטימית ואפילו אופורית מכיוון שעדיין קיים המפגש הדיס הרמוני בין מרקורי לבין נפטון המתעתע.


www.norarimon.co.il


 


 

אודות הכותב:

הכותבת הינה אסטרולוגית מנוסה מזה 20 שה המאמינה שככל שיגיע האדם לידיעה מי הוא ובעקבות כך מה גורלו יוכל לעשות בחירות מושכלות יותר.


0503331915

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il