מאמרים - דוד תקין מחייב קולטי שמש תקינים הדפסה מאתר מאמרים

דוד תקין מחייב קולטי שמש תקינים

נכתב על ידי חיה שוורץ

[ הדפסת המאמר ]

שוב נאלצת להתקלח במים קרים? אובד עצות? אם נמאס לך מזה ואתה חוזר ואומר לעצמך איך זה אפשרי שאחרי היום הלוהט הזה המים בבאמבטיה עדיין קרים. הרשו לנו לחשוף אתכם לאלטרנטיבה פשוטה, חכמה וחסכונית - ניצול החום המקיף אותנו על ידי התקנת דוד שמש בבית.

כרומגן קולטי שמש - כי הגיע הזמן לחסוך באהרגיה


התקנתו של דוד שמש יכולה להפחית באופן ניכר את החשבונות מחברת החשמל בבית ואפילו בעסק שלך. תודה שזה נחמד לנצל את החום הטבעי של השמש לשם חימום המים במקום הצורך בשימוש אביזרים חשמליים או אופציות אחרות הזוללות כמויות גדולות של אנרגיה.

מעבר של כלל האוכלוסיה לשימוש בדוד שמש לא רק יאפשר צמצום בהוצאות כי אם גם לירידה בשימוש בחשמל. בזאת אנו מצמצמים את כמויות הזיהום ומונעים חוסרים של חומרי גלם לייצור אנרגיה בעולם.

קולטים ודודים כל הפרטים


כיצד זה פועל? איפה מניחים? איפה זה פותח? הכל על דודי שמש.

קיים חוק על פיו חייבים לעשות התקנה של דוד שמש בבניינים חדשים (מלבד מגדלים שאין בהם די שטח לכך). באמצעות חוק זה חוסכים בארץ כ-3 אחוז מצריכת החשמל הכלל ארצית.

פיתוח הדוד כשם שאנו מכירים אותו הוא ישראלי. יש בזה הרבה הגיון, לא?

את דוד השמש מניחים על גג הבניין, או על פני שטח פתוח אחר שבהם אפשר לקבל חשיפה מתמדת של הקולטים לשמש. את דודי השמש מניחים כך שהקולטים מכוונים כלפיי הדרום.

גוף דוד השמש מורכב ממיכל העשוי מתכת, המשמש מאגר מים, המחובר בצינור לקולטים. בתוך הקולטים מסודרים מערך מסועף של צינורות מים במסגרת מתכת.

המסגרת של הקולטים תוכננה בצורה שהצלע החיצונית עשויה זכוכית חלקה ואילו יתר צלעות הקולט אטומות, וזאת במטרה לתפוס את קרני השמש. לכן מוכרחים לשמור ולוודא שהצד עם הזכוכית נקי מפסולת.

הזמנת דוד המופעל באמצעות השמש מומלץ במיוחד לבית פרטי ואפילו בבריכות במדינות בהן החום ניכר וניתנת האפשרות לנצל את המשאב הזמין של קרני השמש.

מחפשים מידע נוסף על מחיר קולט שמש? קולטים כמה בזבזתם?
העולם מחכה לך, כנסו לאתר בעתיד ותמצאו פרטים, טיפים, מחירים והצעות מטובי נותני השירות בתחום.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il