מאמרים - חופה בחיפה הדפסה מאתר מאמרים

חופה בחיפה

נכתב על ידי חיה שוורץ

[ הדפסת המאמר ]

כללי מפתח לאירוע המושלם הפנטזיה של כולם היא אירוע שכולם יזכרו, אבל מה בכלל אורחים זוכרים? השמלה הנוצצת, המתאבנים, התאורה, וכמובן את המקום. אולי תופתעו מהמימצאים, אבל לרוב המכובדים אותם דברים חשובים, וכמובן על המרכזיים נשים דגש.

בחירת האולם


המיקום שתבחרו עתיד לשקף אתכם ואת מה שאתם מייצגים. וילה בצפת תרמוז על אקסקולוסיביות, חתונה בזמן שקיעה בים תקרין תמימות, גן או אולם אירועים יחודי יקרין את עושריכם בעוד שאולם או גן אירועים חמים ישקף חמימות.

זכרו שהכי פשוט לפנטז על טקס יוקרתי ומלכותי, אך קורה לפעמים שלאחר שלב התכנון קולטים בעלי האירוע לדאבונם שזה לא מה שהם פינטזו עליו. אז לפני שאתם מזמינים גן או אולם תחשבו בחוכמה אם האולם הזה באמת משקף אתכם .

בחירת התפריט לארוע

הסתיים העיסוק עם גני אירועים בצפון? לדעת כלל המוזמנים אחד הקריטריונים הקריטיים ביותר זה התפריט שיוגש בארוע. זה אולי יישמע קצת מופרך, אבל רוב האורחים מרגישים צורך עז ליהנות ומה שחושב להם הוא התפריט שיוגש.

טרם ההחלטה הסופית על תפריט תבדקו לעומק מי המוזמנים שיהיו הנתח בעל המשמעות הגדולה ביותר בארוע שלכם. במידה ומדובר בחבר'ה מהמעמד הבינוני, שאוהבים אוכל ביתי, כדאי ללכת לכיוון של אוכל עממי יותר. במקרה שמדובר בצעירים משנקין מומלץ לנסות מנות גורמה, אם מדובר על מסיבת צעירים ורוב המוזמנים יהיו בה נערות ונערים אז נכון לקבוע תפריט ילדותי יותר המכיל עוגות, הרבה קינוחים ועוד.

חשוב שתזכרו כי בלתי אפשרי לרצות את כולם, על כן רצוי להרכיב תפריט מורכב וצנוע, פופולארי וייחודי. כך יהיו לאנשים הרבה אופציות להחליט מהם. בסופו של יום, מוטב שיהיו הרבה חלופות מאשר כמה מנות מצומצמות.

עיצוב המקום

במקרה ויש לכם קצת זמן וממש קריטי לכם ליצור תחושת וואו אצל האנשים באירוע, תצרו קונספט, משהו אותנטי ובנוסף מסר שחשוב לכם שכל האורחים יבינו. בדומה לבחירת הגן, גם העיצוב משחק תפקיד מרכזי.

בכל מה שקשור בעיצוב ממש אין סוף לרעיונות ; ניתן לתכנן הכל, או, לדוגמא, להדגיש דברים ספציפיים; צבעי האירוע (ארוע באדום, הדגשת רק 2 צבעים), אביזרים (חול ועצים) סידורי פרחים וכו', פשוט תאפשרו לדמיון שלכם להפליג. לפעמים קורה שחגיגה אישית הופך להיות גם הארוע של המשפחה, לכן בעיקר בנושא רגיש זה, זה הקטע לתת ביטוי ליחודיות שלכם.

עדיין מתעניינים לגבי גני אירועים בחיפה?

הדרך הכי קלה ביא לנסות לרצות את כולם, אך שלא תשכחו לרגע שבסוף זה הארוע שלכם. היה ויש משהו שאתם לא מוכנים לבטל אותו בגלל שהוא , לא מקובל על אחרים , אל תוותרו. תסבירו לכל מי שצריך ברגע ובעדינות שאין מה לעשות הרגע שלכם. הקשיבו ללבכם ותנו מקום למה שהכי מעיד על אישיותכם.

אם אתם מתים למצוא עוד מאמרים על נושא זה חפשו את מאמרינו האחרים, ושיהיה לכם אירוע מדהים!

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il