מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

אוכל מוכן לחג הוא הפתרון המושלם לאירוח שמח וחווייתי, אשר יגרוף מחמאות ושבחים רבים ויחסוך מכם את הצורך לטרוח במשך ימים ארוכים.
בימי החג אנו נוהגים להגיש מספר מנות אל השולחן הערוך והטרחה סביב הכנתן המושקעת, קניית המצרכים הרבים לצורך בישול הסעודה לצד ניקוי הבית לקראת הגעת האורחים, גוזלים זמן ואנרגיה כה רבים עד שאנו מגיעים אל השולחן עייפים ומותשים, ומפספסים את החוויה האמיתית של אירוח יקירנו. כיום כבר לא מוכרחים לבשל. בימים בהם מרכיבה העבודה חלק בלתי מבוטל משגרת חיינו נולדה שיטת אירוח פשוטה אשר מתאימה לסגנון החיים הקדחתני, אולם איכותה אינה נופלת מאיכות המטעמים עליהם שקדנו כה רבות בעבר. הזמנת אוכל מוכן לחג תקל עלינו במסגרת האירוח החגיגי ובמיוחד כאשר מדובר בסעודה בת מספר רב של משתתפים.
שפים מקצועיים יכינו עבורכם אוכל מוכן לחג ומטעמים מסורתיים אנינים אשר ישדרגו את החגיגה לכדי אירוע חד פעמי. בנוסף תוכלו להזמין מנות הגשה טעימות לארוחת החג  הנוספת אשר נערכת באופן מסורתי למחרת בצהריים, ובכך לחסוך מעצמכם באופן סופי את מרתון הבישולים המפרך. אוכל מוכן לחג כולל מגוון רחב של סלטים לבחירתכם, מרקים ביתיים ועשירים בטעמים, דגים, מנות עיקריות כמו צלי עוף ביין או קדרת בקר בפירות יבשים, תוספות חמות וטעימות להפליא וקינוחים מתוקים, מסוגננים ומפנקים.
הזמנת מנות הקייטרינג החגיגיות תסבנה הנאה רבה לאורחים וכאשר ניתן גם להזמין את כלי האירוח בהם תוגש ארוחת החג, דבר אשר יחסוך לכם זמן וטרחה רבים עם סיום הסעודה המוצלחת. מגוון המנות האפויות והמבושלות תישאנה את רוח החג כאשר בראש השנה תוכלו להזמין גפילטא פיש ודגים במבחר טעמים, ובפסח תוגשנה אל שולחנכם מנות יפהפיות וכשרות ממגוון עדות וסגנונות, והכול על פי בחירתכם.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il