מאמרים - אלי שביט מעניק טיפים - איך להיפטר מהמינוס בבנק? הדפסה מאתר מאמרים

אלי שביט מעניק טיפים - איך להיפטר מהמינוס בבנק?

נכתב על ידי רונן הלל

[ הדפסת המאמר ]

האם אתה עוקב בקביעות אחר הפעולות הבנקאיות שלך? מתי לאחרונה בדקת כמה כסף גובה ממך הבנק על הניהול? כמה עמלות הוא גובה בכל חודש? מהו סכום הקניות שעשית בכרטיס האשראי? מה תהיה יתרת החשבון שלך בסוף החודש?


מספיק לעשות טעות קטנה בחישוב בין ההוצאות להכנסות בכדי להגיע למצב שחשבון העו"ש שלך יחסם ע"י הבנק. ואז, יתחיל הבלאגן- שיקים חוזרים, חשבונות לחיוב לא מכובדים והכספומט לא פולט יותר מזומנים...


לבתי עסקים ולחברות גדולות יש רואה חשבון אשר עושה את העבודה הזו תמורת תשלום גבוה. הוא כל הזמן בדוק, בוחן, עוקב ומתריע בעת הצורך- זו העבודה שלו.


ומה איתנו האנשים הפשוטים? איך נמנע מלהגיע למצב דומה?


באמצעות תוכנה פשוטה הנקראת "Money" ניתן לנהל את התקציב החודשי ולשים סוף למינוס בבנק. התוכנה מסייעת לנהל את הכסף ועושה סדר בהכנסות ובהוצאות ומאפשרת לשלוט בכסף בצורה חכמה ויעילה יותר.


התוכנה פותחה בראש ובראשונה, לתת פיתרון לניהול הכספים של כל בית או עסק קטן והינה כלי רב עוצמתי, בדוק שעוזרת להילחם באוברדרפט ולצאת מהמינוס.


Money  תאתר עבורך את נקודות החולשה בתקציב ההוצאות וההכנסות שלך וכך תוכל לעבור לשליטה כלכלית בטוחה ויציבה. עם Money תוכל לשבת בנוחות בבית, בסוף יום עבודה או במשרד הפרטי שלך ולהתעדכן, לראות ולתכנן את העתיד הכלכלי שלך.


בזכות האפשרות לייבא נתונים מקבצי אקסל, אותם מספקים הבנקים - כל הנתונים מכל החשבונות ומכל הבנקים מגיעים הישר לתוכנה, לכן אין צורך להקליד את הנתונים של ההוצאות וההכנסות שלך.


Money נועדה לתת לך אפשרות לדעת מה יתרחש בחשבון שלך לאחר הורדות עתידיות שייעשו עקב תשלומים קודמים שביצעת. כמו כן, מעניקה התוכנה את כל האפשרויות הבסיסיות. לדוגמא: הדפסת דוחות ופעולות, ייצוא נתונים לתוכנת excel כדי שתוכל לשלוח את הקבצים לשותפים, הצגה גראפית של נתונים, חלוקות הפעולות לקטגוריות, מנוע חיפוש מהיר שיעזור למצוא מיד כל הוצאה שבצעת, אבטחה מקיפה עם סיסמא ועדכוני התוכנה אשר יעמדו לרשותך בכל זמן וללא תשלום נוסף.


מחיר התוכנה לרישיון שנתי – 390 ש"ח.


מחיר התוכנה לרישיון קבוע – 990 ש"ח.


(רישיון קבוע הינו ללא הגבלת זמן, כולל את כל העדכונים החדשים ותמיכה תכנית בכל עת).


להרשמה חינמית לניוזלטר/להזמנת התוכנה: http://www.money.org.il/


 

אודות הכותב:

רונן הלל הינו מנכ"ל ובעלים של משרד יחסי ציבור רונן הלל תקשורת ויחסי ציבור.http://www.ronenhillel.co.il מנכ"ל משותף של חברת מיתוג אישי http://www.mitugishi.co.il  לקבוצת האתרים של רונן הלל יחסי ציבור: משרד יחסי ציבורpublic relations   http://www.googleyourname.co.il/

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il