מאמרים - ברוך השם הדפסה מאתר מאמרים

ברוך השם

נכתב על ידי חיה שוורץ

[ הדפסת המאמר ]

התינוק הפציע לאוויר העולם? הגיע הזמן לחגוג!

כיום, ארוע ברית הוא יותר מאשר טקס דתי, אלא חאפלה לכל דבר; המשפחה המאושרת חוגגת את הולדת התינוק עם האורחים במתחם אירועים, עם אוכל, אלכוהול ומוסיקה עכשווית. במאמר הקרוב נסביר לכם על כל הקומבינציות וההכנות שתצטרכו לעבור עבור הצלחת האירוע הקרב.

לפני שתתחילו, אולי רצוי לדעת יותר בנושא שמות על פי הקבלה.

יש אנשים שטוענים שמילה היא פעולה אכזרית ולא בריאה. במאמר הזה לא נעמיק ב"למה", אלא נסביר איך.

על מה נקפיד בתכנון ברית מילה?

לא כולם עורכים את ההליך הרפואי באותו הארוע עם החגיגה, אבל שילוב השניים - נהוג. מוהלים מוסמכים קיימים באינטרנט או ע"י המלצות. מוהל רשמי לוקח בממוצע 2000 ש"ח בערך, לפי ההסמכה שלו. בתוך תעריף זה כלול ביקור בבית לקראת הברית, אז בודק המוהל האם התינוק כשיר דיו מבחינה רפואית.

אולם אירועים לקיים בו את הארוע זו החלטה שלכם; כדאי להחליט על מתחם אירועים שיהיה נגיש לכל האורחים ושיענה על צרכיכם הספציפיים. מעוניינים לדעת עוד בנוגע אל שמות לבנות לפי הקבלה? אתם מוזמנים להמשיך לקרוא.

מה קורה אחרי הטקס?

בניגוד לאירוע בריתה, המילה היא נוהל כירורגי, ומכאן, נעסוק בה יותר. לאחר פעולת המילה, המוהל צריך לוודא שאין דימום מתמשך ושהחבישה לא לוחצת. בתור ההורים, השתדלו לוודא שהקטן שלכם מתנהג כרגיל, לא נראה מוזר ויכול להשתין. אם יש חשד כלשהו - קחו אותו לחדר מיון! יותר מזה, אחוז גדול מהמוהלים יערכו ביקור בביתכם אחרי שהברית נגמרה, כדי להיות בטוחים שהתינוק מחלים כמו שצריך ובשביל להסיר את החבישה.

אחרי שקיבלתם עוד מידע, בנו לכם את חגיגת הולדת הבן אותה רציתם כבר מזמן. ניתן לארגן מסיבה סטנדרטית, או לנסות לסדר את האורחים עם ארוע קונספט. ניתן לספר סיפור, להכין מופע, ועוד מגוון אפשרויות, כי לטקס זה אין חוקים מדוייקים. ודאי, מסיבת הברית היא לילד, אבל על פני השטח - אתם אלה שחוגגים.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il