מאמרים - נמאס מהרעש? סגרו את המרפסת בזכוכית הדפסה מאתר מאמרים

נמאס מהרעש? סגרו את המרפסת בזכוכית

נכתב על ידי חיה שוורץ

[ הדפסת המאמר ]

 


הטפט התקלף? לא זוכרים מתי הקירות היו לבנים?

בחברה הקפטילסטית של ימינו, אנחנו צריכים שיפורים וחידושים בלי הגבלה. הצרכים שלנו הם דבר שמשתנה מעת לעת שמוכתבים גם על ידי הרצון להיות במודה - רק לפני שנה השקענו וצבענו את חדר האוכל בתכלת והיום ירוק זית הולך הכי חזק. אז לא נהיה במודה? בטח שכן, יש אופציה אחרת?

מחפשים מידע על תקרות פח? ישנם מספר דברים שכדאי לדעת


לשמור על בית מטופח זו השקעה לא קטנה ולכן רצוי לחשוב על פתרונות שיהיו רלוונטיים לאורך זמן.

תכנון נכון של השטח - יש להשקיע זמן, כסף ומחשבה בנושא חשוב זה, תכנון טוב של החלל משמעותו ניצול חכם של השטח והתאמה מלאה לצרכים שלכם. גם בדירות קטנות ניתן להגיע למלוא הפוטנציאל של השטח ולהוציא ממנו את המירב.

צבע - צבע מעשיר את החדר והוא נמנה עם הדברים הראשונים שהעין שלנו נתפסת עליו בהגיענו לדירה חדשה. צבעים יכולים להיות טרנדיים כשנחליט על שיפוץ ולא טרנדיים עד שנכנס לדירה. לכן, עדיף לקחת את שירותיו של איש מקצוע בקי ועדכני ולבדוק אילו סוגים של צבעים יתאימו לכם לטווח הארוך. חשבו על התמונה הגדולה והתאימו את הצבע שבחרתם לרהיטים שברשותכם ולאופי שלכם.

תקרות מינרליות - כי זה הבית שלכם!


הבית נראה נורא? היא מתביישת להביא חברות הביתה? כנראה שהיא צודקת. לא מעט אנשים תמיד יגידו שזה שזה זמן לא טוב עכשיו ולא מבינים את תלונות האישה על דחיית שיפור מראה הבית. עצרו לרגע ותחשבו, לא עדיף לכם להרגיש בבית מלון יום יום בבית שלכם מאשר לקחת עוד חופש בתאילנד?

השקעה בבית


זה כלל לא משנה מתי קיבלתם לידכם קוטג' חדש, מוכרים את הדירה של ההורים או שאתם חייבים כבר לשנות את האווירה בדירה? תכנון נכון של הבית, תחזוקה והקפדה על מראה חדש יקפיצו את ערך הדירה!!!

דירה שמתוכננת לא נכון תדחה אנשים מסויימים ואילו בית שעבר צביעה ושיפוץ והושקעו בו כסף וזמן גם ישדרג את השהייה שלכם וגם כאשר תמכרו אותו זה יהיה עבור סכום טוב יותר כשתרצו למצוא מקום חדש.

חייבים מידע נוסף על סגירת מרפסת בזכוכית?
כנסו לכתובת http://www.h100.co.il/ ותוכלו לקבל טיפים נוספים מטובי נותני השירות - כדי שבבית יהיה שמח.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il