מאמרים - הדפסה מאתר מאמרים

נכתב על ידי

[ הדפסת המאמר ]

מסביבנו עדיין הומה הסער אך הוא כבר פחות מורגש במפת השמים של השבוע. זאת אומרת מה שקורה כרגע הוא המשכו של המפגשים הקשים שהיו במהלך הזמן הגורלי האלים האחרון ועתה הגיע הזמן ליישם.


 נכון עדיין יש ספיחים של אותה אלימות והוא תוצאה של שני מפגשים אלימים שעדיין קיימים במפת השמים אך מה ששונה הפעם שהוא מלווה ביותר אופטימיות ואפילו באופוריה.


 חשוב לציין כי אנחנו נמצאים תחת השפעתו של מזל בתולה אך מרקורי כוכב החשיבה והתקשורת נמצא באריה. זה אמנם יוצר סתירה מסוימת אך מגוון ונותן עושר בתפיסת עולם. בתולה מפרקת הכול לגורמים ואילו האריה רואה רחוק ובעל חזון כוללני. כלומר בתולה עושה אנליזה ואריה עושה סינתזה ושניהם ביחד הם שילוב מנצח.


 השבוע מתאפיין בהרבה מפגשים הרמוניים בין השמש ונוס ופלוטו וזה מעניק עומק ליחסי אהבה שמתהווים השבוע, שמחת חיים והרבה מזל בהמשך הקשר. הייתי אומרת שיש הרבה אהבה ומיניות הרמונית גם מצב רוח טוב באוויר למרות שמסביב יכול להיות קשה.


 חוזר אלינו מפגש פחות סימפטי והוא מרקורי (החשיבה והתקשורת) נפגש שוב לא הרמונית עם נפטון המתעתע אשר במפגש כזה עלול לחבל בשיקול דעת הגיוני ולגרום לדיווח כוזב שלא בכוונה מתוך תפיסת מציאות לא מדויקת.


 לסיכום, לעומת השבועות האחרונים אנחנו חווים השבוע שבוע שמבחינת מצב הרוח נעים יותר.


 www.norarimon.co.il


 

אודות הכותב:

נורה רימון מעניקה יעוץ אסטרולוגי ומנחה קורסים למתחילים ולמתקדמים מזה 20 שנה מתוך רצון להביא למודעות עצמי, לקבלה עצמית ומכאן לאהבת העצמי

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il