מאמרים - בדקו מחירים לפני שאתם רוכשים דוד שמש הדפסה מאתר מאמרים

בדקו מחירים לפני שאתם רוכשים דוד שמש

נכתב על ידי חיה שוורץ

[ הדפסת המאמר ]

שוב בעלך שכח להדליק את הבויילר? רוצה להיות ירוק יותר? אם יצא לך מכל החורים המצב הנוכחי ואתה חושב לעצמך איך יכול להיות מצב שאחרי השרב הזה המים במקלחת קפואים. זה כבר לא סוד, יש אופציה חסכונית ופשוטה - ניצול קרני החום של השמש על ידי התקנה של דוד שמש.

דוד שמש כרומגן - כי הגיע הזמן


הצבתו של דוד שמש מוזילה מאד את חשבון החשמל השנתי בבית ואפילו במכוני כושר. תודו שזה נחמד לנצל את מזג האויר החם לטובת הרתחת המים במקום לבזבז כסף ואנרגיה על שימוש באביזר חשמלי או שיטות אחרות המשתמשות בכמויות אנרגיה גדולות.

התקנת דוד שמש לא רק יתבטא בהפחתה בהוצאות כי אם גם להקטנה בשימוש באנרגיה. בדרך זו אנחנו מקטינים את כמויות הזיהום בעקבות צריכה מוגדלת ובכך מונעים שחיקה של חומרי גלם לייצור אנרגיה בעולם.

דודי שמש כל מה שרציתם לדעת


כיצד זה פועל? איפה ממקמים? מי מייצר את זה? הכל על דודי שמש.

בישראל קיים חוק על פיו יש חובה לעשות שימוש בדודי שמש בבנייני מגורים חדשים (חוץ מרבי קומות שאין בהם מספיק מקום). על ידי הוצאת תקנה זו נחסכים בישראל כשלושה אחוזים מצריכת האנרגיה במדינה.

פיתוח הדוד שאנו מכירים כיום, נעשה במדינתנו. מתאים למדינה כמו שלנו, לא?

את הדוד מתקינים על גג בניין המגורים, או על פני משטח פתוח אחר שבהם נקבל חשיפה לשמש. את דודי השמש מניחים כשהקולטים פונים דרומה.

הדוד מורכב ממיכל העשוי מתכת, ובתוכו מים, שמחובר באמצעות צינור לקולטים. הקולטים מכילים מערך מסועף של צינורות מים במסגרת מלבנית.

מסגרת הקולטים מורכבת בצורה שצד אחד של הקולט עשוי זכוכית שקופה ואילו יתר הצלעות אטומות, על מנת לכלוא את הקרניים של השמש. זו הסיבה שבגללה יש לשמור שצידו החשוף של הקולט נקי ומבריק.

התקנת דוד מהסוג הנידון מומלץ במיוחד לבנייני דירות ואפילו בעסק במדינות חמות שבהן יש את היכולת להפיק תועלת מהמשאב של אנרגיית השמש.

צריכים מידע נוסף על דוד שמש מחירים? קולטים שזה בחינם?
אתם חייבים את זה לכיס שלכם, היכנסו לכאן שנית וקבלו הצעות מהטובים בתחום.

[ הדפסת המאמר ]

מתוך אתר מאמרים, ספריית מאמרים לשימוש חופשי.
http://www.articles.co.il